Віта
463 ratings (3.90 avg)
66 reviews

#57 best reviewers

Віта

Add friend
Sign in to Goodreads to learn more about Віта.


Бавдоліно
Віта is currently reading
bookshelves: italy, currently-reading
Rate this book
Clear rating

 
The World is Flat...
Rate this book
Clear rating

progress: 
 
  (page 226 of 660)
"Читаю в твіттері, як Байден мав стовідсоткову інфу від розвідки про напад Росії. А тепер він не може вирішити: напали на Україну чи ще ні. І паралельно читаю наче підтвердження цієї звички американців ось так лавірувати. У Холодну війну хто найгірший воріг? -Росія. А в 2000-х хто виготовляє Боїнги для американців? - Російські авіакомпанії, відомі військовими літаками часів Хол. Війни, 'Illyushin, Tupolev, and Sukhoi"" Feb 22, 2022 12:34PM

 
Loading...
Gail Honeyman
“These days, loneliness is the new cancer—a shameful, embarrassing thing, brought upon yourself in some obscure way. A fearful, incurable thing, so horrifying that you dare not mention it; other people don’t want to hear the word spoken aloud for fear that they might too be afflicted, or that it might tempt fate into visiting a similar horror upon them.”
Gail Honeyman, Eleanor Oliphant Is Completely Fine

“«Він лякав мене ще з дитинства. Мій дядько називав його Машиною Привидів. Безтілесні голоси. Я боявся його до смерті. І в подальшому житті я не міг спокійно ним користуватись. Телефон здавався мені якимось нелюдським приладдям, яке може пропустити особистість людини через свої дроти, якщо захоче. А якщо не захоче, просто відфільтрує вашу особистість так, що голос, який дійде до іншого кінця дроту, буде холодним, як риба. Повним сталі, міді, пластику, чого завгодно, тільки не тепла і справжності. По телефону легко казати не те, що думаєш; телефон перекручує значення слів. Нажити ворога по телефону дуже легко. Ще, звісно, телефон – така зручна річ; просто він завжди поруч і вимагає, щоб ви зателефонували тому, хто не хоче, щоб йому надокучали. Друзі увесь час телефонували, телефонували і телефонували мені. Чорт, у мене не було вільного часу. Як не телефон, то телевізор, як не радіо, то фонограф. Як не телевізор, фонограф чи радіо, то фільми з кінотеатру за рогом, фільми, що проектуються на низькі купчасті хмари із перервами на рекламу. Дощ уже не дощ, а наче змилки якісь. Як не реклама на хмарах, то музична реклама з естради у кожному ресторані; музика і реклами в автобусах, якими я їздив на роботу. Як не музика, то переговори по інтеркому чи мій нічний жах – наручний радіопередавач, по якому друзі і дружина телефонували мені кожні п’ять хвилин. Що такого у цих «сучасних зручностях», що робить їх такими спокусливо зручними? "
"Вбивця”
Рей Бредбері, Все літо наче день один. 100 оповідань. Том перший : у 2-х кн. Кн.1.

D.H. Lawrence
“Don't you find it a beautiful clean thought, a world empty of people, just uninterrupted grass, and a hare sitting up?”
D.H. Lawrence, Women in Love

D.H. Lawrence
“I really do not want to be forced into all this criticism and analysis of life. I really do want to see things in their entirety, with their beauty left to them, and their wholeness, their natural holiness.Don't you feel it, don't you feel you can't be tortured into any more knowledge?”
D.H. Lawrence, Women in Love

Brad Meltzer
“Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.”
Brad Meltzer

year in books
Halina ...
5,788 books | 60 friends

Inna
1,238 books | 557 friends

Toma
1,708 books | 999 friends

Ivan
912 books | 86 friends

Daria
413 books | 232 friends

*TUDOR^...
1,340 books | 1,201 friends

Володим...
436 books | 115 friends

Joice
397 books | 130 friends

More friends…Polls voted on by Віта

Lists liked by Віта