Books Ever After discussion
April 2020
>
Readathon - 10 t/m 17 april




En ik hoor meer over de OWLs, misschien leuk om er een topic over te openen voor de mensen die er mee bezig zijn om tips en ervaringen uit te wisselen?
Scheelt denk ik per persoon Odette. Voor mij is 15 dagen sprinten.. 4 dagen lees ik hooguit 1 boek uit :-) ;-) .. maar het is een voorstel dus even afwachten wat jullie vinden en anders zetten we het gewoon op 4 dagen. :)



Wat de challenges betreft ga ik kijken of ik de boeken voor de O.W.L.s kan matchen met de challenges hier.
Beetje wat Elke ook al zei.
Zelf vind ik het met een readathon vaak jammer dat het maar een paar dagen is, omdat dat betekend dat ik meestal maar 1-2 boek(en) uitlees.
Dat voelt voor mij dan niet echt als een readathon.

Hahaha jij bent echt chef read-a-thon. Heb nog nooit zoveel gelezen in 1 read a thon als in de van jou in Januarie. ;-)
Ik weet niet of ik me er toe kan zetten om lets say 10 dagen alleen maar te lezen, terwijl een weekend vaak wel te doen is. Vooral zoals dit weekend zonder sociale verplichtingen.

Hahaha jij bent echt chef read-a-thon. Heb nog nooit..."
*grijns*



We hebben besloten voor een middenweg te gaan!
De readathon zal zijn van 10 tm 17 april!
Welke boeken gaan jullie lezen?
Veel plezier!!!!
De readathon zal zijn van 10 tm 17 april!
Welke boeken gaan jullie lezen?
Veel plezier!!!!


Voor All together zat ik te denken aan Sick Kids in Love, want dat gaat over samen zijn :)
Verder wil ik graag nog mijn currently readings lezen:
- De Winter van de Heks
- I Killed Zoe Spanos
Geen idee waar ik die zou kunnen indelen. Misschien De winter van de heks bij Spring break omdat ze in Rusland is en dat voor mij voelt als reizen?


- Sunny Vibes: 4)Conversation with Friends
- Pyjama Party: 2)Ik ben Pelgrim
- Pastel Easter: 5)The Secret of Happiness
- All together : 1)The Rosie Result
- Spring Break: 3)De verenigde staten in de twintigste eeuw

- uitlezen The Wind Through the Keyhole
- zo ver mogelijk komen in Wolves of the Calla

Ik hoop om iig 2 van mijn currently reading te kunnen afvinken.
Forever
Elementaire gewoontes


Ik zou vervolgens starten met Wolves of the Calla, maar aangezien ik meedoe met de Pageathon waar je punten krijgt voor ieder uitgelezen boek, heb ik besloten om de dikke boeken op te schuiven naar komende maand en deze maand m’n wat minder dikke boeken te lezen. Ik ben daarom begonnen met The Battle of the Labyrinth.











Edit: al denk ik dat ik de pyjama challenge wel haal. Easy, hahaha.








Vind je de boeken van Helen Vreeswijk ook leuk?
Books mentioned in this topic
True Grit (other topics)Splinter Cell (other topics)
After I Do (other topics)
Sick Kids in Love (other topics)
The Demigod Files (other topics)
More...
We hebben ook het idee deze versie wat te verlengen ivm het de Corona Quarantaine! Graag horen we of jullie het een goed idee vinden deze plaats te laten vinden van 10 tm 25 april?
De challenges:
- Sunny Vibes (denk aan boek met mooi weer, boek dat je leest in de zon, feelgood boek)
- Pyjama Party (zit je nu ook thuis? welk boek lees je jn pyjama of lekker in bed?)
- Pastel Easter (kaft met pastelkleuren, fluffy boek, Iets met Pasen of eieren ;))
- All together (boek over een gezin/familie, vriendschap, samen zijn, feest)
- Spring Break (boek over vakantie, reizen, lente enz.)
Wie doet er mee?
Hoeveel boeken ben je van plan te lezen?