Gelaagde Kippen Quesadilla met Kaas










Gelaagde Kippen Quesadilla met Kaas

Een heerlijke Quesadilla met pulled chicken (gescheurde kip) en kaas. In een ronde bakvorm met tortillas opgebouwd. Dit is een blijvertje!



MaaltijdOvenschotel

KeukenMexicaans





Porties6 personen

Prep Tijd10 minuten

Kook Tijd50 minuten







Ingrediënten








250gr

kipfiletdit wordt de pulled chicken

170gr

zwarte bonen

175gr

maïs

2stuk

rode uitin ringen gesneden

2tenen

knoflookfijngehakt

1pot

salsawij hebben de pittige genomen

4stuk

tortillas

100gr

geraspte oude kaas

2el

olijfolie










Instructies









Om te beginnen snijd je de kipfilet in een paar grote stukken. Deze kook je in kippenbouillon gedurende 15 minuten. Schep ze uit de bouillon en laat ze een beetje afkoelen. Tijdens het afkoelen verwarm je de oven voor op 180 graden en zet je alvast de overige ingrediënten klaar. Daarna trek je de kip uit elkaar (pulled chicken).



Doe de olijfolie in een wok en verwarm deze. Als de olijfolie op temperatuur is voeg je de pulled chicken, rode ui, knoflook, zwarte bonen, maïs en salsa toe. Laat het hierin lekker opwarmen gedurende 5 minuten.



Pak een bakvorm en leg er een tortilla in. Schep hier in het mengsel uit de wok op, zodat de tortilla is bedekt en strooi er wat geraspte kaas overheen.



Herhaal dit totdat de laatste tortilla aan de beurt is. Leg deze er bovenop, beetje aandrukken en strooi de resterende kaas er overheen.



Zet het gedurende 30 minuten in de oven, of totdat de kaas is gesmolten.



Serveer het met een topping van guacamole of salsa.











Notities

Eet smakelijk!







Het bericht Gelaagde Kippen Quesadilla met Kaas verscheen eerst op Henk van der Duim.

 •  0 comments  •  flag
Share on Twitter
Published on January 30, 2019 14:02
No comments have been added yet.