Omdat taart altijd helpt

MAak zelf deze vegan taarten omdat taart altijd kan. Ik geef je mijn 7 favoriete recepten.
mijn 7 favoriete vegan taarten: worteltaart, chocolademoussetaart, cheesecake, bananenpannenkoekentaart, vegan kwarktaart, en een feestelijke feesttaart.
speculoos6

Het liefste zou ik vandaag nog een autoreply instellen – waar maar mogelijk, – met ‘ik heb geen idee wat ik aan het doen ben.’ En dat dan voor onbepaalde tijd. Zodat mensen weten dat ze even niet te veel van me moeten verwachten. Maar goed, dat gaat niet echt, dus eet ik maar taart. Want taart helpt altijd. Taart is echt wel iets bijzonders. Ik bedoel, je eet het als je jarig bent, maar in veel culturen eten ze het ook als er iemand dood is. Het helpt tegen verdriet en pijn. Tegen een gebroken hart. Het is gezellig om te eten met vrienden. Het is leuk om te bakken. Kortom, taart is gewoon heel goed voor je. En daarom zet ik nu even mijn favoriete taartrecepten voor je op een rijtje.



Worteltaart 
worteltaart1

Doe alsjeblieft even alsof je die paasversiersels niet ziet, ok?


Chocolademoussetaart 
chocomousse5

Het beste van drie werelden gecombineerd. Te weten: chocolade, mousse en taart.


‘Gezonde’ cheesecake 

Voor wie het toch een beetje verantwoord wil houden allemaal. Ja, ik even niet hoor. Ik wil suiker en ik schaam me niet.


Bananenpannenkoekentaart
jarigpancake5

Dit is eigenlijk geen taart, maar een stapel pannenkoeken. Maar het werkt wel hetzelfde, voor je ziel.


Vegan kwarktaart 
provameltaart6

Met eetbare bloemen voor extra vrolijkheid. (geen must.)


Feesttaart
IMG_0933-1024x682

Heujj. Feesttaart. (werkt ook als je echt helemaal niet vrolijk bent)


Brownies 
speculoos4

Als je in de zomer geen zin hebt in het speculaasgedeelte, dan hoeft dat natuurlijk niet. Maar je kunt je ook afvragen: waarom zouden we alleen in de winter speculaas eten? Ik bedoel, probeer het gewoon eens.


 Ik hoop dat je dit leest op een dag dat je dit goed kunt gebruiken en dat je dan extra van je taartje geniet. Ik ga dat nu wel doen. In Berlijn, met een goede koffie erbij. Liefs! 


The post Omdat taart altijd helpt appeared first on De Groene Meisjes.

 •  0 comments  •  flag
Share on Twitter
Published on July 05, 2017 04:56
No comments have been added yet.


Merel Wildschut's Blog

Merel Wildschut
Merel Wildschut isn't a Goodreads Author (yet), but they do have a blog, so here are some recent posts imported from their feed.
Follow Merel Wildschut's blog with rss.