Tot uw dienst Quotes

Rate this book
Clear rating
Tot uw dienst Tot uw dienst by Denise Marinus
37 ratings, 3.95 average rating, 8 reviews
Tot uw dienst Quotes Showing 1-5 of 5
“En dan begint ze te huilen. Jawel, onze kroonprinses begint te huilen en natuurlijk ben ik degene bij wie ze dat doet. Ik, Jules Fester, gevoelsmens op-en-top. Ik word totaal niet ongemakkelijk van andermans emoties. Of van die van mezelf. Ja hoor, geen probleem. Dit beladen moment kan er nog prima bij vanavond.”
Denise Marinus, Tot uw dienst
“O, Jules.' Constance komt overeind en trekt me tegen zich aan. Dan zegt ze eindelijk de woorden waar ik op heb gewacht: 'Je bent nooit gedegradeerd. Je weet inmiddels toch wel dat ik geen dag zonder jou kan?”
Denise Marinus, Tot uw dienst
“Alles goed?' vraagt Nathaniël als ik niet reageer.
Ik knik.
'Zeker weten?'
Ik knik nogmaals.
'Interessant, hè, die grond?' Nathaniël volgt mijn blik naar de drempel en houdt zijn hoofd een beetje schuin. 'Hm, een mier.”
Denise Marinus, Tot uw dienst
“Erg spraakzaam is Constances vleesetende plant niet, dus ik betwijfel of ze vandaag veel aan hem zal hebben. En of Constance zonder mij sociaal gaat zitten doen met Violet, Emma, Serena en Floor? Vast niet. Met andere woorden: ze gaat me missen.”
Denise Marinus, Tot uw dienst
“Ik krijg geen adem. Help, ik krijg geen adem. Wacht. Ik moet ... even ...'
Ik zak neer op de bureaustoel voor mijn schrijftafel, leg mijn telefoon weg - met de speaker aan - en pak dan mijn notitieboekje tevoorschijn. Terwijl Floor naar adem hapt, gilt, schreeuwt, rondjes draait in haar kamer, hoorbaar haar hoofd stoot, ik weet niet hoe vaak 'Zeg me dat je liegt! Zeg me dat je liegt!' in de hoorn tettert en vervolgens een eindeloze speech afsteekt over dat dit de mooiste en beste dag van haar leven is, vind ik de taken van mijn actielijstje af en lees ik me vervolgens in voor een bijeenkomst over het project Kunst in de Klas, waar Constanc vanmiddag bij moet zijn. Het is een project dat streeft naar meer kunst in het primair onderwijs en waarvoor Constance heeft besloten zich als ambassadeur in te zetten. (Ach, ze is zo groot geworden! Je weet wat ze zeggen: voor je het weet, zijn ze het huis uit!)”
Denise Marinus, Tot uw dienst