Fuzzie Quotes
Fuzzie
by
Hanna Bervoets1,397 ratings, 3.30 average rating, 169 reviews
Open Preview
Fuzzie Quotes
Showing 1-9 of 9
“Eenzaamheid is een discrepantie, het gat tussen behoefte en bevrediging, tussen de vraag van het gemoed en het aanbod van de omgeving, eenzaamheid is tevens het eindpunt van de evolutie: het resultaat van een o zo ontwikkeld zelfbewustzijn, van het constante besef dat je bestaat - eenzaamheid geen verlangen naar gezelschap, maar een hang naar erkenning, misschien zelfs herkenning, een hunkering naar iemand die jou ziet zoals je jezelf ziet zodat je niet langer bang hoeft te zijn dat je er grandioos naast zit wanneer je je een voorstelling van jezelf maakt.”
― Fuzzie
― Fuzzie
“Zie, kleine, al te lang missen is gevaarlijk: hoe langer je mist, hoe meer tijd je hebt de ander naar wens aan te passen. En voor je het weet verwar je missen met liefhebben, zie je missen als bewijs van liefde waar het vooral een kwestie van creativiteit is.
Volgensmij ben jij erg creatief.”
― Fuzzie
Volgensmij ben jij erg creatief.”
― Fuzzie
“Zorgen zijn immers niets anders dan vruchten van ons vermogen terug te blikken en vooruit te kijken, en in licht benevelde staat slinkt onze neiging terug geblonken - daarmee smelt het verleden net zo rap als als de ijsblokjes in ons glas, tot het opgaat in de roze wodka.”
― Fuzzie
― Fuzzie
“Arbeidsethos, voorpret of kortstondige euforie, zodra die zaken wegvallen blijft slechts over wat eronder zit: verdriet.”
― Fuzzie
― Fuzzie
