Krista Paas’s Reviews > Voor ik ga slapen > Status Update
Krista Paas
is on page 157 of 352
Het boek is al veel spannender geworden. Christine komt steeds meer dingen te weten en blijft meer dingen onthouden. Ondertussen heeft ontdekt dat ze een moeder was en een zoontje had genaamd Adam en dat hij is gestorven door een berm bom in Afganistan.
— Jan 25, 2017 01:00PM
Like flag
Krista’s Previous Updates
Krista Paas
is on page 92 of 352
Het verhaal is nu al veel minder ingewikkeld als eerst. Je moest vaak zinnen opnieuw lezen om te begrijpen wat er nu eigenlijk bedoeld werd, Nu vind ik het boek best wel spannend. De mevrouw Christine die aan geheugenverlies leid, gaat steeds meer gebeurtenissen onthouden en ze krijgt steeds meer herinneringen over hoe het vroeger allemaal was. Dokter Nash helpt haar om dit proces te doorstaan.
— Jan 14, 2017 05:57AM
Krista Paas
is on page 31 of 352
het begin van het boek vond ik heel vreemd. Je werd direct in het verhaal gegooid zonder een langzame opbouw te krijgen. Het verhaal start opeens met een vrouw die wakker word naast een man die ze niet kent. Ze is elke ochtend weer vergeten dat ze een volwassen vrouw is die een ongeluk heeft gehad, hierdoor zijn haar geheugen en haar herinneringen steeds weg.
— Jan 14, 2017 05:53AM

