Fanatieke Nederlandse Lezers discussion
Archief 2020-2017
>
FNLC 2022 - Aankondiging
message 1:
by
Evi
(new)
Dec 11, 2021 02:01AM
reply
|
flag
aaah mooi gemaakt weer Evi, ik ben echt super benieuwd wat je voor komend jaar in petto hebt voor ons!
woehoee! Ik heb hier zoveel zin in! Dit jaar heb ik de challenge helaas niet helemaal kunnen afmaken, maar ik had wel veel plezier en leuke boekenbabbels.
Ik ben erg benieuwd naar de nieuwe uitdaging. Bij deze al super bedankt voor het bedenken van alles en natuurlijk voor het organiseren.
Ik ben benieuwd. Ik heb afgelopen jaar niet meegedaan, maar op de achtergrond wel alles gevolgd. Wellicht dat ik me komend jaar wel ga wagen aan de challenge
Veel zin in! Dit jaar niet meegedaan door een enorme leesdip, maar ik zit er weer lekker in hoor, dus kom maar op :D
Zin in! Laatste boek voor dit jaar opgegeven dus voelt een beetje leeg zonder de FNLC in het achterhoofd ;-)
Ooh ik had dit nog helemaal niet gezien! Zo veel zin in!@Evi, ik zie dat mijn naam waarschijnlijk nog een keer voor gaat komen volgend jaar. Dit jaar werkte je wel met sterretjes dacht ik
Om verwarring te voorkomen, is het voor jou handiger om mijn GR naam aan te passen of kan ik bij elk ingediend boek iets melden als "Ik ben Carola**"?
Volgens mij waren de sterretjes voor mensen die 10.000 respectievelijk 20.000 pagina's behaald hadden. Misschien handiger om met je voornaam te posten en de eerste letter van je achternaam om het overzichtelijk te houden?
Ohja dat kan het ook zijn geweest inderdaad.Ik ben alsnog benieuwd of het ook in de berichten mag (Ik ben ....), en dan inderdaad met toevoeging van een letter, of dat ik echt mijn naam moet aanpassen.
Ik twijfel nog wat ik doe ivm privacy, vandaar de vraag.
Ik heb gewoon een account met mijn eigen naam. Ik post toch geen dingen die anderen niet mogen weten.
Dat is inderdaad iets wat ik volgend jaar een beetje beter wil doen! Dit jaar viel het nog mee met dubbele namen, maar waren er bijvoorbeeld wel drie Maartjes. Dus volgend jaar als jouw naam al in de scorelijst staat, kan je of je goodreads naam veranderen (bijv. Carola S) of je kan boven aan elk bericht in het voltooide opdrachten topic zetten onder welke naam je meedoet.
Leuk leuk! Ben nog wel als een speer aan het kijken hoeveel punten ik nog kan verzamelen maar heel fijn dat ik volgend jaar gewoon door kan met puzzelen. Wanneer horen we meer?
Evi wrote: "Dat is inderdaad iets wat ik volgend jaar een beetje beter wil doen! Dit jaar viel het nog mee met dubbele namen, maar waren er bijvoorbeeld wel drie Maartjes. Dus volgend jaar als jouw naam al in ..."Thanks! Duidelijk zo, dan doe ik dat in de berichten.
Heel leuk! Dit jaar was het voor mij niet zo'n succes, maar heb volgend jaar meer ruimte om wel echt mee te gaan doen.
Heel leuk Evi! Zo benieuwd naar de nieuwe opdrachten :)
Ga proberen om de opdrachten weer allemaal in mijn reading journal te schrijven.
Ik ben net klaar met alles inleveren voor dit jaar. Nu even op krachten komen en dan ben ik helemaal klaar om volgend jaar weer te knallen :) Goed bezig Evi!
Ik ben benieuwd. Ik heb afgelopen jaar niet meegedaan, omdat ik het nog niet helemaal begreep en ik pas later dit jaar in de groep ben gekomen. Maar ik ga eens kijken of dit iets voor mij is om mee te doen in 2022!
Janique wrote: "Ik ben benieuwd. Ik heb afgelopen jaar niet meegedaan, omdat ik het nog niet helemaal begreep en ik pas later dit jaar in de groep ben gekomen. Maar ik ga eens kijken of dit iets voor mij is om mee..."Voor mij geld een beetje hetzelfde. Ik kwam pas eind augustus, maar bij de komende editie ga ik me zeker verdiepen in het hoe en wat en daarna beslissen of ik meedoe.
@EviZou je misschien de nieuwe challenge kunnen toevoegen op StoryGraph bij de Reading challenges? Zou ik erg leuk en fijn vinden.
Ik zou het ook eventueel kunnen doen.
Ik ben heel benieuwd! Ik ga zeker weer mee doen. Dit jaar ga ik het einde echt niet halen, heb teveel boeken gelezen die niet binnen de challenge pasten. Misschien lukt het me komend jaar.
Ik ben benieuwd! Vorig jaar had ik niet voldoende tijd om me er in te verdiepen en mijn motivatie om te lezen was wat lager. Ik overweeg wel serieus om dit jaar mee te doen!
@evi dit voelt een beetje als die traditie uit IJsland waar iedereen elkaar op kerstavond een boek geeft en gewoon lekker gaat zitten lezen.Heb ik altijd al willen doen, maar ben de enige in de familie die leest en met de pandemie is het er met vrienden ook niet van gekomen.
Dit is het beste alternatief ever. kijk er echt onwijs naar uit. ben heel benieuwd.


























