“Коли ми говоримо про відчуження, ми переживаємо історію, яку людство пережило вже купу разів. Це не щось специфічне. Це класична схема окупації, в якій кожна людина обирає, хто вона і з ким вона. Зрештою, цей вибір не буде остаточним. За цей час, люди, що залишились на окупованій території, багато чого зрозуміли про себе. Якщо ми подивимось на ситуацію з цієї точки зору, в нас буде така література. Ми вже її маємо. Пережити війну без літератури і вилікуватись не можна.
Якщо в людині була порожнеча, її може заповнити зло. Тим злом людина примножується. Зло — це вірус, хвороба. Людина втрачає себе. Головне питання, чи вона повернеться до себе.
[...] Можливо, Росія — теж окупована кремлівською владою країна. Зараз я розумію, що в мене на експорт добра немає. Я не хочу думати, ким вони є сьогодні і будуть завтра. Нам треба дуже багато добра, щоб провести деокупацію свідомості.”
―
Share this quote:
Friends Who Liked This Quote
To see what your friends thought of this quote, please sign up!
2 likes
All Members Who Liked This Quote
Browse By Tag
- love (101724)
- life (80300)
- inspirational (76928)
- humor (44912)
- philosophy (31535)
- inspirational-quotes (28621)
- god (27044)
- wisdom (24842)
- romance (24728)
- truth (24728)
- poetry (23717)
- life-lessons (22773)
- quotes (21378)
- death (20816)
- happiness (18984)
- hope (18802)
- faith (18596)
- inspiration (17993)
- spirituality (16006)
- motivational (15962)
- relationships (15866)
- religion (15532)
- life-quotes (15215)
- writing (15081)
- love-quotes (14842)
- success (14187)
- motivation (14047)
- time (12955)
- science (12254)
- motivational-quotes (12111)


