Мартин’s review of Пътят към Лос Анджелис (The Saga of Arturo Bandini, #2) > Likes and Comments

1 like · 
Comments Showing 1-3 of 3 (3 new)    post a comment »
dateUp arrow    newest »

message 1: by Emanuil (new)

Emanuil Vidinski Третата вероятно е най-добра, не знам чел ли си я...


message 2: by Мартин (new)

Мартин Касабов Да, онова старото издание с фолк-певицата на корицата, хареса ми много, но ще я прочета отново като я пуснат от Кръг. Чудесен писател.


message 3: by Emanuil (new)

Emanuil Vidinski Мхм, баш. И аз него четох някога.


back to top