Een georkestreerde kabinetsval om Rutte nog een keer in het zadel te helpen. Politiek als telenovelle. Egoïstisch gedrag in het geniep.
Om 08.15 uur al buiten, in het zonnetje, met Onbehagen van Paul Verhaeghe: ‘Het idee dat ik eerst en vooral een individu ben, is simpelweg fout en veel van onze evolutionair verworven eigenschappen, zo niet alle, zijn afgestemd op het samenleven met anderen.’ Hopelijk doet iemand Rutte dit boek cadeau.
Naar de bieb gekacheld, die onder een strakblauwe hemel lag te bakken, en boeken geleend van Annie Ernaux (nog een keer proberen) en Manon Uphoff (een keer proberen).
Na de lunch, die bestond uit restjes van gisteren, een varkenshaasje gemarineerd, voor op de barbecue.
Op koeienogen: citroentjes, op tafel: een Westvleteren 12.
Published on July 08, 2023 08:02