The wait is over!

Het is zaterdag, en zoals beloofd zal ik jullie nu allemaal kennis laten maken met mijn nieuwste boek!
Met trots kan ik jullie officieel introduceren aan: ‘De Wereld Achter de Spiegel – Macaber’, het vijfde en nieuwste deel van mijn jeugdboekenreeks!
Nooit eerder heb ik zo vlotjes aan een verhaal geschreven als bij dit. Ik begon eraan op 4 april 2017 en schreef het volledig af op 9 augustus in hetzelfde jaar. Het feit dat jullie eindelijk dit verhaal kunnen lezen, betekent veel voor mij.
‘Macaber’ bevat alles wat ik leuk vind: magie, vriendschap, oude kastelen die iedere avond compleet veranderen, een maskerade en vooral enorm veel monsters!
Maak jullie klaar om binnenkort te griezelen en te huiveren. Dit wordt het spannendste boek uit mijn reeks tot nu toe…

“All the devils are here, and Hell is empty.”

-Synopsis:
Alles lijkt in orde te zijn. Veiligheid is teruggekeerd in de levens van Huritt en Felice. Sinds ze zichzelf wisten in te schrijven op de magische kostschool Ildref, heeft hun leven ook niet één keer stilgestaan. Terwijl de twee vrienden zich doorheen lessen in tovenarij en tentamens worstelen, moeten ze eveneens het hoofd zien te bieden tegen hun eigen emoties. Hoe kunnen ze hier echter tijd voor vinden, wanneer de dreiging van een oude vijand boven hun hoofden blijkt te hangen? Huritt ziet het als zijn taak om zijn vriendin tegen elke prijs te beschermen. Zal het hem echter lukken om tegen de monsters van buitenaf te vechten, terwijl hij ook te maken krijgt met de monsters binnenin zichzelf?

Nuttige links:
https://boekenerf.com/2021/02/17/erfb...

https://www.facebook.com/de.wereld.ac...

https://www.instagram.com/lenno.vranken/
2 likes ·   •  0 comments  •  flag
Share on Twitter
Published on November 19, 2022 06:29
No comments have been added yet.