خاطره‌ دلبرکان غمگین من خاطره‌ دلبرکان غمگین من discussion


39 views
یک سئوال عمومی

Comments Showing 1-5 of 5 (5 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by سپینود (last edited Aug 25, 2016 01:54PM) (new) - rated it 4 stars

سپینود سلام
من یک سئوال دارم؟ چطور می شود به کسی که این پروفایل را درست کرده دست یافت؟
به این دلیل که خواهش کنیم از این به بعد طرح روی جلد کتاب‌ها را، نه فقط این کتاب را، بگذارند.
این جا اگر هدف تشویق است برای کتاب‌خوانی باید چشم‌ها را هم به جلد کتاب‌ها اشنا کرد. زحمت چندانی هم ندارد.
من خودم شخصن دیگر کتاب‌های بدون عکس جلد اضافه نمی‌کنم. دیگر ان هم اگر این کار را کنند، آن وقت کسانی که پروفایل‌ها را می سازند دقت بیش‌تری می‌کنند.


message 2: by Sahar (last edited Aug 25, 2016 01:55PM) (new) - rated it 4 stars

Sahar gahi axe jelde ketabha be rahati dar dastras nistand. be har hal age kasi ke in profilo sakhte axe jelde in ketabo bekhad man mitoonam barash befrestam.


message 3: by HM (last edited Aug 25, 2016 01:55PM) (new) - added it

HM از آنجا كه روزانه نسخ متعددي از يك كتاب آن هم با اطلاعات نچندان درست و مطمئن در اينجا اضافه مي شود به شخصه سعي مي كنم نسخ مختلف يك كتاب را با هم ادغام كرده و مرجع اصلي را با اطلاعات درست ويرايش كنم از شما دوستان نيز همين خواهش را دارم


message 4: by Ali (last edited Aug 25, 2016 01:55PM) (new) - rated it 3 stars

Ali دوست عزیز، حامد جان
اگر به اصول "کومباین" در بخش کتابداران سایت گودریدز مراجعه کنی، باید در زمینه یکی کردن نسخه های متعدد یک کتاب کمی احتیاط بخرج داد. چهار مورد از کتاب های ثبت شده ی من در همین دو هفته ی اخیر، با بی احتیاطی دوستان، تخریب شده و نظر من پاک شده.
نسخ مختلف وقتی باید یکی شود که نوبت چاپ و مترجم کتاب، یکی باشند. باید دقت شود که نظر شخصی کسانی که کتاب را خوانده اند، پاک نشود.
میزان تغییر و ادغام، سلیقه ی شخصی کتابدار نیست، بنابراین نمی شود گفت چه "درست" و "مطمئن" است، و چه درست و مطمئن نیست. ممکن است همان که تو می پنداری درست نیست، از نظر من درست باشد.
ممنون


message 5: by HM (last edited Aug 25, 2016 01:55PM) (new) - added it

HM با عرض احترام خدمت جناب استاد اوحدي

تا آنجا كه در 5-6 مورد كومبان را در سايت آزموده ام تا به حال موردي مبني بر حذف نظرات نديده ام مگر آنكه كسي عمدا كتابي با كمتر از 10 نقد را پاك كند. براي مثال كارهاي ماركز را مرتب كرده ام و مساله اي پيش نيامده و اگر شما مشكل فني در ادغام ديده ايد و نظري كه حذف شده بايد آن را از طريق گروه رسمي گودريدز فيدبك به مسئولين سايت اطلاع دهيم. در حال حاضر براي حفظ نظرات و يكپارچه كردن آنها ادغام بهترين گزينه به نظر مي رسد و از دوستان عزيز هم تقاضا دارم اگر اطلاعاتشان از كتاب به نام اثر و نام نويسنده محدود مي شود سعي كنند با مراجعه به بانك هايي مثل آمازون يا
http://www.adinebook.com
ابتدا اطلاعاتشان را تكميل و بعد كتاب را اضافه كنند

با احترام
ح ك


back to top