Nikolina’s review of When Marnie Was There > Likes and Comments

3 likes · 
Comments Showing 1-5 of 5 (5 new)    post a comment »
dateUp arrow    newest »

message 1: by Марин (new)

Марин Трошанов по нея е анимнето на студио Гибли, предполагам?


message 2: by Nikolina (new)

Nikolina Dancheva Да. Режисьорът е чел книгата като малък и дори е отишъл до Англия да търси градчето, в което се развива действието, преди да направи филма :)


message 3: by Марин (new)

Марин Трошанов Класа, от по-малко популярните филми на Гибли е, но много чаровен и красен ☺️


message 4: by Nikolina (new)

Nikolina Dancheva По принцип не обичам да гледам филма след като съм прочела книгата, но тук съм изкушена


message 5: by Марин (new)

Марин Трошанов Дай му шанс…


back to top