Johnson’s review of Gołoborze > Likes and Comments

6 likes · 
Comments Showing 1-2 of 2 (2 new)    post a comment »
dateUp arrow    newest »

message 1: by Michał (new)

Michał Stanek Skansen w Lublinie jest świetny. "Wołyń" tam kręcono.


message 2: by Johnson (new)

Johnson Michał wrote: "Skansen w Lublinie jest świetny. "Wołyń" tam kręcono."

Tak jest!


back to top