Благодаря ти много за подробното ревю и за времето, което си отделила както за книгата, така и за написването му! ❤️
Изключително много се радвам, че си харесала идеята за мечтите, атмосферата в първата част и героите. А колкото до Крис и някои от сюжетните обрати - напълно разбирам гледната ти точка.
Изключително много се радвам, че си харесала идеята за мечтите, атмосферата в първата част и героите. А колкото до Крис и някои от сюжетните обрати - напълно разбирам гледната ти точка.