Reader’s review of АЛФА & ΩМЕГА №4 > Likes and Comments
Like
Предвид колко правописни грешки и счупен стил има, не ми прилича на изкуствен интелект. Не съм сигурна дали авторът е използвал такъв за разработване на идеите си, но лично аз се съмнявам. Има някои добри идеи, но като цяло текстът е в доста посредствен вид. Препоръчвам му за в бъдеще да си изпипва нещата и да използва редактор и коректор.
back to top
date
newest »
newest »
message 1:
by
Снежана
(new)
May 26, 2026 03:26PM
Предвид колко правописни грешки и счупен стил има, не ми прилича на изкуствен интелект. Не съм сигурна дали авторът е използвал такъв за разработване на идеите си, но лично аз се съмнявам. Има някои добри идеи, но като цяло текстът е в доста посредствен вид. Препоръчвам му за в бъдеще да си изпипва нещата и да използва редактор и коректор.
reply
|
flag
