Jump to ratings and reviews
Rate this book

Ik ben een New Yorker

Rate this book
nan

280 pages, Paperback

First published January 1, 2006

3 people are currently reading
25 people want to read

About the author

Twan Huys

23 books3 followers

Ratings & Reviews

What do you think?
Rate this book

Friends & Following

Create a free account to discover what your friends think of this book!

Community Reviews

5 stars
3 (2%)
4 stars
48 (32%)
3 stars
76 (52%)
2 stars
16 (10%)
1 star
3 (2%)
Displaying 1 - 7 of 7 reviews
Profile Image for Franca.
228 reviews
February 15, 2024
Zelfs zoveel jaar na het uitbrengen ervan, nog steeds een leuk en vermakelijk boek. Sommige mensen zijn uit ons beeld verdwenen, maar anderen hebben in de tussentijd nog wel een paar stappen gezet.
Profile Image for Eline Smidt.
8 reviews
July 18, 2021
Ik vind New York een prachtige stad, en dat is dan ook de reden dat ik dit boek heb gekocht toen ik het zag in een tweedehands winkel. De atmosfeer en energie van New York is iets waar ik graag over lees terwijl ik verlang naar mijn eigen volgende tripje naar de metropool.
Waar het in het begin inderdaad echt over New York ging en specifieke plekken in New York, ging het na een paar hoofdstukken eigenlijk gewoon over de Verenigde Staten in het algemeen. Alhoewel dat niet precies was wat ik had verwacht, heb ik er zeker van genoten en heb ik veel nieuwe dingen geleerd over Amerika. Een leuk boek als je wat meer wil weten over New York en Amerika, verder niet een bijster vernieuwend literair hoogtepunt of een must-read.
Profile Image for Lauri van Oosterom.
633 reviews12 followers
April 18, 2023
Vermakelijk luisterboek, al gaat het overgrote deel niet over New York maar juist over andere gebieden van de Verenigde Staten. Twan Huys biedt met zijn verhaal een leuk kijkje achter de schermen. Het hoofdstuk over Donald Trump voelde wel bijzonder ongemakkelijk.
246 reviews
June 25, 2023
Prima weg te lezen boek. Ik had alleen meer verwacht over New York en over zijn tijd in New York. Er worden veel plaatsen en momenten elders op de wereld bijgehaald die niet in overeenstemming zijn met de titel.
72 reviews
January 18, 2025
Twan schrijft heel fijn, ook tof om op deze manier wat van de geschiedenis t leren in de tijd dat ik zelf kind was en het nieuws nog niet echt mee kreeg
Profile Image for Anita.
57 reviews1 follower
September 12, 2014
Leest lekker, geeft mooie inkijk in t leven vd NewYorker. Maar wel wat gedateerd 8 jaar later.
Displaying 1 - 7 of 7 reviews

Can't find what you're looking for?

Get help and learn more about the design.