Jump to ratings and reviews
Rate this book

Juodųjų kaklaraiščių klubas

Rate this book
Juodųjų kaklaraiščių klubo nariai – turtingi, įtakingi ir garbingi. Tikri džentelmenai, pasirengę padėti kebliose situacijose ar suvedant senas sąskaitas... Pavojai, kurie tyko šio klubo narių, jiems tėra mažmožiai, nes šiems vyrams baimė – nepažįstamas jausmas. Tačiau priešas nėra svarbus, kol jis nepasikėsina į tavo geidžiamą moterį...

Kai klubo vadovas Itanas išgelbėja nuo užpuoliko Evą, ji lieka sužavėta jo sumanumo, jėgos ir... patrauklumo. Ir Itanas po šio įvykio negali pamiršti Evos, tačiau netrukus paaiškėja, kad ji – buvusioji priešininkų klubo vadovo Halo mergina.

Dviems klubams įsivėlus į nuožmią kovą, tarp dviejų negailestingų ugnių – Itano ir Halo – atsiduria būtent Eva.

Ar pavyks Itanui išgelbėti įkaitais paimtus Juodųjų kaklaraiščių klubo narius? Kokį žiaurų planą surezgė Halas, norėdamas išskirti Evą su Itanu?

Jau ketvirtasis lietuvių autorės Agnės Bausienės romanas žada aistringą, adrenalino kupiną meilės istoriją, kuri privers širdį plakti smarkiau.

256 pages, Paperback

First published July 16, 2021

1 person is currently reading
55 people want to read

About the author

Agnė Bausienė

20 books27 followers

Ratings & Reviews

What do you think?
Rate this book

Friends & Following

Create a free account to discover what your friends think of this book!

Community Reviews

5 stars
42 (26%)
4 stars
42 (26%)
3 stars
54 (33%)
2 stars
19 (11%)
1 star
4 (2%)
Displaying 1 - 9 of 9 reviews
Profile Image for PinkCoffee.
25 reviews30 followers
May 18, 2024
Paprastai komentarų nerašau, o, bet, tačiau, here we go...

Pastaruosius keletą metų vis bandau surasti išties gerą erotinį romaną, kadangi esu įsitikinusi, jog toks privalo egzistuoti. Ir omenyje aš neturiu kažkokių gilių poteksčių ar meta plotmių, ne, puikiai suprantu, jog tai yra specifinis žanras, prieš kurį, beje, neturiu absoliučiai jokio blogo nusistatymo. Ko aš ieškau – tai stipriai bei įtikinamai sukurtų veikėjų bei tiesiog gerai parašyto teksto. Kol kas, deja, nieko panašaus neradau. Ypač Agnės Bausienės kūryboje, kurioje stipriai juntami stereotipai, jog pagrindinė moters ,,savybė“, dėl kurios visi eina iš proto – tiesiog grožis, na o vyrui užtenka būti įtakingam ir turtingam. Ai, dar prabangią mašiną vairuot.

Iš viso perskaičiau 3 autorės knygas: ,,Tarnybinis romanas“, ,,Kaimynas“, ,,Juodųjų kaklaraiščių klubas“. Nė viena nesužavėjo, nors vyliausi, kad po debiuto reikalai kūryboje ims gerėti, tačiau... Absoliučiai niekas tekste made any sense. Pagrindinė veikėja apskritai nesuvokia, kaip funkcionuoja pasaulis, ir su būsima 1000 Eur personalo VADOVĖS alga nekantrauja gauti paskolą dideliam butui, ko negalėjo padaryti dirbdama degalinėje. Čia tik vienas niuansas iš daugelio, kuris pateikia Evą kaip visišką kvailutę. Situacijos negerina ir tai, kad visi aplink iš jos šaiposi, įskaitant ir jos didvyrį meilės objektą – nepadoriai turtingą ir ,,pavojingą“ Itaną, kuris knygoje tiesiog būna ir laukia. Nežinau ko, bet nujaučiu, kad ne Godo.

Kai išgirstu apie kostiumuotų vyrų su cigarais rankose grupuotę, prieš akis man iškyla tikrai ne tokios užduotys, kaip nuogiems lakstyti po miestą, ir tikrai ne tokie garbės kodeksai, kuriose svarbiausia pabrėžti kostiumo dėvėjimo būtinybę... Bent tris kartus viską gyvenime turintis Itanas svajojo apie treningus ir viešoje vietoje bijojo nusiimti švarką. Skamba, kaip parodija? Taip visą knygą ir suskaičiau.

Summa summarum – veikėjai tušti, realaus veiksmo nerasta, kaip ir menkiausių pastangų pasidomėti nusikalstamų organizacijų veikla. Tiesa, nėra knygoje ir tos anotuotos aistringos meilės istorijos. Pirmas bučinys pasirodo beveik pabaigoje. Tai tiek.
Profile Image for Dorian Jandreau.
Author 26 books126 followers
August 22, 2021
Tai pirmoji autorės knyga, kurią perskaičiau. Rekomendacija iš Instagram‘o.

Eva- degalinės pardavėja. Vieną naktį jai bedirbant pasirodo įtartinas vaikinas ir bando apiplėšti jos degalinę kai tuo tarpu Itanas ją išgelbėja. Itanas- „Juodųjų kaklaraiščių klubo“ vadas. Jis vis dažniau ima lanktis pas Evą degalinėje ir vieno apsilankymo metu duodu jai ir jos draugei Dovilei kortelę įeiti į „Jaguaro“ klubą.

Knyga parašyta labai lengvu stiliumi ir nors skyriai gan ilgoki, tačiau skaitėsi super greitai- man tas labiausiai patinka knygose. Skyriai rašomi tai iš Evos, tai iš Itano perspektyvų- labai įdomus stilius. Istorija mano nuomone nenuspėjama, nes dedasi vis įdomesni ir intriguojantys dalykai. Taip pat labai patiko, kad Eva iš tų veikėjų, kurios nesilaužo: sutiko eiti į labdaros renginį, priėmė korteles, susitiko susitikti su Itanu, tad dėl to veiksmas ėjosi sklandžiai. Knygoje netrūko intrigų, kriminalo, aistrų, netikėtų siužeto vingių- buvo tikrai sunku padėti į šoną.
Profile Image for Vitalija.
339 reviews3 followers
October 22, 2024
Jei jau labai pradeda nesinorėti skaityti knygas, tai lietuvių autorių knygos, vienos tų, kurios padeda tai susigrąžinti. Nors knygoje aprašomas pasakojimas niekuo neišsiskiria, tačiau lengvu stiliumi parašyta knyga - greitai susiskaitė. Patiko, kad skyriai nėra ilgi, parašyti tai iš vieno veikėjo pusės, tai iš kito. Patiko pagrindinės veikėjos požiūris, nepasirodė lėkšta ir oj turtingas vyras ir panašiai. Ji žinojo ko nori ir to siekė. Taigi knyga tikrai patiks, jei mėgstate intrigas, gaujas, kriminalus, aistras ir netikėtus siužeto posūkius. Patiko.
Profile Image for Jurgita Narbutienė.
8 reviews1 follower
July 2, 2021
Lengvas romantinis vasaros skaitinys :) Nors tie vadinami klubai nelabai įtikino :) Tas balansavimas tarp gėrio ir blogio, kur kieti vyrukai problemas sprendžia smurtu.
75 reviews1 follower
October 24, 2024
Knygos tema man labai patiko, skaitėsi žiauriai greitai. Labai sunku buvo atsiplėšti nuo knygos, kadangi knyga nėra stora ir veiksmas labai greitai virtuliojosi, tai nebuvo kada nuobodžiauti. Veikėjai nors ir trumpai bet aprašyti konkrečiai ir aiškiai. Tačiau norėjosi man daugiau tos pačios dramos tarp 2 vyrų ir moters. Tačiau skaitant vis tiek nebuvo nuobodu.
27 reviews
November 16, 2024
Labai lengvai skaitesi, buvo perskaityta per poea vakaru :) Istorija gana lengva su trupuciu kriminaliniu poskoniu :)
Profile Image for Skaitytojos užrašai.
114 reviews81 followers
August 13, 2024

Dar viena, kaip aš vadinu, "savaitgalio" knyga. Tai lengvas meilės romanas, kurio siužetas man patiko ir įtraukė nuo pat pradžių. Neretai tokio pobūdžio kūriniai gali pasirodyti pernelyg ilgi, tačiau ši istorija – priešingai – buvo kupina veiksmo, intrigų, meilės ir aistros, todėl ją skaityti buvo tikras malonumas.

Jei esate skaitę autorės knygą "Tarnybinis romanas", jums tikrai bus pažįstamas pagrindinis veikėjas Itanas. Jis man paliko puikų įspūdį jau pirmojoje knygoje, todėl buvo smagu jį vėl sutikti ir šioje istorijoje.
Jeigu mėgstate meilės romanus, ieškote atpalaiduojančio skaitinio arba norite greitai perversti kokią įdomią knygą, tikrai rekomenduoju "Juodųjų kaklaraiščių klubą".
Displaying 1 - 9 of 9 reviews

Can't find what you're looking for?

Get help and learn more about the design.