Aangenaam verrast! Boordevol praktische en duurzame tips. Doordat deze vrouwen heel open vertellen over hun zoektocht naar tools om met HSP om te gaan, kon ik ook bepaalde gevoelens bij mezelf beter plaatsen. Een van de betere boeken die ik over HSP heb gelezen. (Ook al trok de roze kaft mij helemaal niet aan ;-) but don't judge a book by its cover!)
Het is het enige boek dat al jaren geleden geschreven had moeten worden. Ik zou willen dat dit boek er was op de middelbare schoolleeftijd. Dan had ik ogenblikkelijk gemerkt (lees gevoeld) dat ik ook hooggevoelig ben.‼️ Het had voor mij de juiste handvaten gegeven al op een jonge leeftijd. Nu ben ik er (nu nog net 58 jaar oud) zelf achter gekomen.
Ik was dan niet afgevoerd met een Manisch Psychose in 1987. En had er géén zeven maanden voor nodig gehad om uiteindelijk met een behoorlijke dosis Lithium van 1000mg per dag weer te gaan proberen mijn leven op de rit te krijgen.
In de Ursula Kliniek, in Wassenaar destijds, was mij een vreselijke periode bespaard gebleven.
Ik kreeg mijn leven weer op de rit, dankzij mijn partner destijds en vrienden en familie die mij heel goed kenden.
Ik heb geluk gehad.‼️ En het is vreselijk om te beseffen dat er nog steeds mensen lopen te dwalen in de zoektocht naar wie zij zijn.
Ik ben blij dat dit boek er toe bijdraagt dat ik nu in 2020 MIJZELF, in alle hevigheid nu heb weten te bevinden.