Het gi-ga-spannende schaatskampioenschap zet Rokford weer op stelten! Niet alleen door de wedstrijd zelf, maar ook omdat iedereen bang is dat een dief er met de hoofdprijs vandoor gaat! Geronimo krijgt dan ook de taak om op deze prijs, een paar superwaardevolle zilveren schaats, te passen. Samen met Duifje doet hij zelfs mee met het kampioenschap! Toch wordt de prijs gestolen ... Lukt het Geronimo en Duifje om de mysterieuze dief te ontmaskeren?
Elisabetta Dami is an Italian author that currently resides in Italy. She is the author of the Geronimo Stilton series, a bestselling childrens book. She enjoys traveling the world seeking ideas for her series. She writes under a pseudonym of Geronimo Stilton. She is also a co-owner of Italian based publishing company Edizioni Piemme.
letto tutto ad un fiato. mi è piaciuto molto, come d’altronde tutti i libri di questo splendido topo. mi piace lo stile di scrittura innovativa e non sempre la stessa, come si vede in molti altri libri di altri scrittori.
Een leuk ijsverhaal met schaatsen, een wedstrijd, een vleugje mysterie, leuke illustraties, en meer! Ik heb genoten van het verhaal en ook het einde was leuk, wel jammer dat iedereen zo Geronimo forceert met Duifje. Het was nog geinig de eerste keer, maar nu na een aantal boeken.. beetje vervelend.