Jump to ratings and reviews
Rate this book

Perfection is a Bitch

Rate this book
Herken je het gevoel dat je ’s ochtends bij het wakker worden al snakt naar het moment dat je straks weer naar bed mag? Dat je lichaam altijd en overal vooral schreeuwt om rust? Dat je leeggezogen bent en als een pudding in elkaar zakt zodra je terugkeert naar je persoonlijke cocon?

Anja Copejans had een druk leven. Het was al jaren vijf voor twaalf, maar ze had een manier gevonden om daarmee om te gaan. Dacht ze. Vol goede moed stortte ze zich telkens weer in de ratrace van elke dag. Nooit stond ze stil bij de absurde eisen die ze stelde aan zichzelf. Net daarom kwam de wake-upcall zo hard aan. Haar veelgelezen blog werd vanaf dat moment haar uitlaatklep.

Met haar crash stak een hevig gevoel van falen en zwakheid de kop op. Pas na lange tijd ontdekte ze dat haar drang naar perfectionisme voor heel veel stress zorgde.

Inmiddels volgde Anja een opleiding tot perfectionismecoach. Vandaag begeleidt ze mensen die worstelen met het perfectionismepatroon.

In dit boek vertelt ze hoe ze zichzelf stap voor stap kon bevrijden uit het keurslijf van perfectionisme. Ze laat zien hoe iedereen de bitch die perfectionisme is te lijf kan gaan. In de plaats komt een leven dat evenwichtiger is en ontspannen. En waarin een veel betere balans heerst tussen werk en vrije tijd…

196 pages, Hardcover

Published October 1, 2018

2 people are currently reading
29 people want to read

About the author

Ratings & Reviews

What do you think?
Rate this book

Friends & Following

Create a free account to discover what your friends think of this book!

Community Reviews

5 stars
0 (0%)
4 stars
13 (43%)
3 stars
12 (40%)
2 stars
4 (13%)
1 star
1 (3%)
Displaying 1 - 5 of 5 reviews
Profile Image for Annelies.
261 reviews
November 18, 2020
High level ... niks dat ik niet wist, of dat me heeft geïnspireerd. Ook wat engelse woorden zoals elkaar "empoweren", en ik ben daar een beetje allergisch aan. Ik had het eigenlijk kunnen weten door de titel 😁
193 reviews
April 10, 2021
Een goed boek voor wie net begonnen is met zijn/ haar leven eens onder de loep te leggen. Er staan veel nadenkers en tips bij elkaar die ik wel al wist. Ik heb niet echt iets nieuws gelezen. Ik had dit boek wel graag gelezen als één van de eerste boeken over dit onderwerp omdat het veel info bevat.
Wat me stoorde: iets te veel persoonlijke info en details (maar misschien is dat net wel wat andere lezers aantrekt?) en de OCP-methodiek 'reclameshow'. Het boek had perfect ;-) korter en even interessant kunnen zijn.
1 review
January 3, 2024
Het eerste deel van het boek, waarin de auteur beschrijft wat haar ervaringen zijn, raakte mij heel erg. Ik was dan ook heel benieuwd welke 'oplossingen' zij zou aanbieden om aan perfectionisme en burnout te werken. Jammer genoeg bleek naar het einde van het boek toe dat er geen oefeningen aangeboden worden, maar wel dat zij reclame wilt maken voor de therapie die ze zelf geeft voor perfectionisme. Heel jammer.
55 reviews2 followers
October 16, 2019
Inhoudelijk misschien niet de grootste hoogvlieger, maar het boek geeft veel eenvoudige persoonlijke tips en is qua lay-out erg toegankelijk + leuk.
Profile Image for Lisa Verhelst.
Author 2 books5 followers
November 20, 2021
Een kwetsbaar relaas van een vrouw die ten onder ging aan perfectionisme en weer rechtstond. Voor mij te veel persoonlijke vertelling, te weinig kadering.
Displaying 1 - 5 of 5 reviews

Can't find what you're looking for?

Get help and learn more about the design.