Jump to ratings and reviews
Rate this book

Klem & Vals

Rate this book
Vals
Als vier schoolvriendinnen de kerstvakantie doorbrengen in een huisje in de Ardennen, raken ze ingesneeuwd en geïsoleerd van de buitenwereld. Na een ruzie is een van de vriendinnen onvindbaar, en als kort daarna ook een tweede verdwijnt, maakt de bezorgdheid plaats voor angst. Heeft iemand het op de meiden gemunt, en weten de vriendinnen eigenlijk wel alles van elkaar?

Klem
Tijdens een schoolreisje naar Vlieland wordt een van de leerlingen gewurgd in de duinen gevonden. Bijna iedereen lijkt een motief te hebben. Door het slechte weer kan niemand van het eiland af, waardoor het verblijf langzaam maar zeker verandert in een regelrechte hel.

835 pages, Dwarsligger

Published July 2, 2017

8 people want to read

About the author

Mel Wallis de Vries

29 books348 followers
Mel Wallis de Vries is a Dutch author who started to write thrillers for teenagers, because she missed them when she was young.

Ratings & Reviews

What do you think?
Rate this book

Friends & Following

Create a free account to discover what your friends think of this book!

Community Reviews

5 stars
0 (0%)
4 stars
2 (50%)
3 stars
2 (50%)
2 stars
0 (0%)
1 star
0 (0%)
No one has reviewed this book yet.

Can't find what you're looking for?

Get help and learn more about the design.