Me je pozitivno presenetila in zame je bila kar nekakšen roller coaster čustev (predvsem smeha). Se mi zdi drugačna, sarkastična knjiga z malo preveč pretiravanja, sicer pa odlično prikaže nekakšno negotovost in zmedenost, ki je prisotna po opravljeni maturi oz. v tem obdobju mladosti.