Rachelle Morgan nagyon fiatalon lett árva. Hétköznapi lánynak számít egy angol főiskolán. Megismerkedik a gazdag és jóképű David Wishsel. A sikeres David a tizenhét évvel ezelőtt meggyilkolt apjától örökölt céget vezeti New Yorkban. Egyetlen szemtanúként még akkor bosszút esküdött. A gyilkos nyomait követve utazik az Egyesült Királyságba, ahol találkozik a gyönyörű Rachelle-lel. A két fiatal egyre közelebb kerül egymáshoz, együtt fedezik fel testük és a szerelem titkait. A férfi azonban nem tud nyugodni, a bosszú hajtja, meg akarja találni apja gyilkosát. Nyomozása során nem várt titokra bukkan: Rachelle-t és a gyilkosságot szövevényes szálak kötik össze. Ez kettejük szerelmébe, vagy akár a lány életébe is kerülhet. Fényt derít David apja gyilkosának kilétére? Sikerül megmenekülniük az angol alvilág elől?
P. C. Harris izgalmakban bővelkedő erotikus-romantikus kalandregénye garantált szórakozást nyújt a fordulatos történetek kedvelőinek.
Érdekes könyvklub kísérlet annak a feltárására, hogy milyen lehet egy kurrens, magyar "erotikus" "krimi" jellegű könyv.
Rövid válasz: Rossz. Hosszabb válasz: Nem különösebben bántóan rossz, egyszerűen csak hiányzik belőle minden, ami egy könyvet egy árnyalatnyit is érdekessé tudna tenni, így viszont x oldalnyi teljesen üres, teljesen fölösleges szöveget kapunk. 2025-ben ezt valszeg egy AI is meg tudta volna írni néhány prompt alapján, 2016-ban még effektív akaratot kellett abba rakni, hogy ez megszülessen, ami egyébként elég szomorú gondolat.
eleinte fel sem mertem venni az olvasott könyveim listájára, de hátha ez a magányos review segít valakinek elkerülni ezt a borzalmat. könyvklubos "meme"-olvasási élménynek is iszonyúan gyenge volt: lyukakkal teli, irreális történet, ismeretlen motivációjú, felszínes karakterek – és még a szexjelenetek (volt belőlük kb. 3-4?) is kifejezetten rosszak. elképesztően szomorú, hogy erre van igény, és hogy a drága írónő ebből meg tud élni. bízom benne, hogy minden jogdíjból származó forintot valamilyen kreatív írói kurzusra költ – hátha egyszer sikerül valódi értéket is teremtenie.
Lassan egy éve, hogy a polcomon van a könyv, de most végre sikerült elolvasnom. Nekem nagyon tetszett a könyv, de sajnos nem lett kedvencem. Lehet, hogy fura, de nekem a legjobban az egész könyvből az epilógus tetszett, mert szerintem nagyon jól lett lezárva a történet. A borítója az fantasztikus, az volt az első, ami megfogott a könyvben. Nagyon úgyérzem, hogy ez a könyv egy újraolvasás lesz.
Valami limonádéra vágytam. De többet nem is kaptam. Egy sablonos történet, sok-sok pikáns részlettel. Engem Rachelle viselkedése és gondolatai zavartak. Persze D. szemszögéből kevésbé tűnt szánalmasnak. Szerencse, hogy nemhogy nem megvettem, de mégcsak le sem töltöttem, kivettem.
Ez egy nagyon fordulatos, érzelmekkel teli könyv volt. Végig tetszett és magával ragadott, ha éppen nem olvastam akkor azon gondolkodtam hogy vajon hogyan fog folytatódni. Teljesen magával ragadó volt az egész. A legeslegjobb lezárást kapta.