Завжди досить важко щось сказати про збірку поезії. Зазвичай, це набір відчуттів, що перетікають одне в одне на хвилях-словах. Загалом в мене більш нейтральне враження залишилось - щось сподобалось, щось не дуже. Через деякі рядки відчувається біль за втратою, а через деякі відчувається туга за домом… але найбільший плюс цього видання - воно дуже красиво оформлене. І мабуть таки, завдяки, цій збірці, я трішки більше взнав про геноцид вірмен...