Het boek is ok. Op zich veel punten die al bekend waren (althans voor mij), maar fijn om ze nog even duidelijk op een rijtje te krijgen en aangescherpt te krijgen. Naar mijn mening zijn er iets te veel voorbeelden van bekende sprekers. Dat had wat mij betreft ook net wat minder gekund. Het was niet altijd relevant om de informatie die gegeven werd te begrijpen of te verduidelijken. Toch was het voor mij een fijne opfrisser.
Goed boek waar ik meteen 3 trainingen uit heb kunnen halen. De strategie om een magische ervaring te creëren is handig om in te zetten bij je pitch of bij presentaties.
IK zeg IETS tegen JOU Deze peilers worden met leuke anekdotes en oefeningen behandeld waardoor het boek praktisch is en lekker leest.