«Гагарін і Барселона» Руслана Горового — малесенька книга, яка читається за 30 хвилин. Привернула увагу обкладинка з упаковки радянських цигарок «Космос». І якщо ви коли-небудь пробували ці цигарки, то саме їхнім смаком пронизана історія, зображена в книзі.
Це історія життя двох людей — сумного й несправедливого. Життя несправджених мрій і розбитих сердець.
Двоє двірників знайомляться і розповідають, що привело їх до того місця, де вони опинилися. Вони закохуються. Розбиті й духовно пошкоджені, вони вирішують піти на злочин заради примарних сновидінь і ефемерних очікувань. Звісно, у них нічого не виходить.
Це історія про Юрія Гагаріна, який мріяв стати пілотом, і Віку Барселону, яка марила іспанським містом. Але, як показує життя, дитячі примарні бажання рідко здійснюються.
Книгу рекомендую, цигарки «Космос» — ні.