Мммм, чак ми е странно да ти пиша ревю, защото ми се струва, че каквото и да кажа, ще бъде малко. Първо, адски много съжалявам, че отлагах толкова време, защото... абе нали ги знаеш онези книги, които като ги четеш и толкова много ти харесват, защото са истински, защото те докосват и защото откриваш част от себе си. Винаги си пишела страхотно и винаги ми е било много приятно да те чета, поздравявам те за смелостта да издадеш тази книга. :) Ти си човекът, който ме научи, че трябва да преследвам мечтите си на всяка цена, да направя всичко, което зависи от мен, независимо от обстоятелствата - за което ти благодаря адски много, Ди :* Корицата е страхотна, посвещението - също, благодарна съм, че те познавам и че наистина си издала нещо страхотно :) определено ще я препрочета в някакъв по-нататъшен момент, защото е написана леко, но истински. Занапред ти пожелавам само нагоре, към звездите, не само под тях, защото ТИ си човек, който може да пише прекрасно, продължавай да развиваш този талант, защото е наистина талант, не всеки го може, каквото и да казват другите. Благодаря ти, че те познавам :*
more like 4,5 "Art never comes from happiness."Мисля, че този цитат много добре описва книгата. Ако не я беше писала ти и не познавах някои от героите сигурно нямаше да и дам 5/5. Любимата ми част бяха стихотворенията! Горда съм с теб, sistah. не знам дали продължаваш да пишеш, но ако не го правиш, Я СЕ ЗАХВАЩАЙ ЗА РАБОТА! btw има доста печатни грешки, подлежащи на корекция :)