Jump to ratings and reviews
Rate this book

Java compact: Tweede editie

Rate this book
Java compact (tweede editie) is geschreven voor iedereen die graag snel en efficiënt wil kennismaken met de essentie van het programmeren in Java. Dit boek onderscheidt zich door het heldere taalgebruik. Lastige onderwerpen worden toegelicht met afbeeldingen, passende voorbeelden en oefenopgaven.

In tien compacte hoofdstukken en minder dan 150 bladzijden komen aan de variabelen, beslissingen en herhalingen, arrays en ArrayList, methoden, klassen en objecten, overerving, polymorfie, interfaces, lambdafuncties en exception handling.

De hoofdstukken eindigen met een aantal oefenopgaven, waarvan de uitwerkingen op de website van de auteur en van de uitgever te vinden zijn.

Gertjan Laan is de afgelopen dertig jaar werkzaam geweest als docent wiskunde en informatica. Daarnaast is hij auteur van diverse succesvolle leerboeken over wiskunde en programmeren, waaronder Lineaire Algebra , het Analyseboek , Aan de slag met C++ en Aan de slag met Java .

162 pages, Paperback

Published December 25, 2022

About the author

Gertjan Laan

9 books

Ratings & Reviews

What do you think?
Rate this book

Friends & Following

Create a free account to discover what your friends think of this book!

Community Reviews

5 stars
0 (0%)
4 stars
0 (0%)
3 stars
0 (0%)
2 stars
0 (0%)
1 star
0 (0%)
No one has reviewed this book yet.

Can't find what you're looking for?

Get help and learn more about the design.