Polska / Poland discussion

56 views
literacki nobel

Comments Showing 1-6 of 6 (6 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by Marta (new)

Marta (malharma) | 40 comments Jakie wrażenia po wczorajszym ogłoszeniu zwycięzcy? ;)


message 2: by Agnieszka T. (new)

Agnieszka T. (enga) | 84 comments Ja typowałam kogoś innego. Do tego autora mam stosunek obojętny. Czytałam tylko "Szelmostwa..." i nie powaliły mnie na kolana. Jednakże w kolejce czekają "Rozmowy..." i może tutaj będzie lepiej, zobaczymy ;)

A Twoje?


message 3: by Marta (new)

Marta (malharma) | 40 comments osobiście nikogo nie typowałam, ale na Llosę bym nie postawiła ;) mnie też "szelmostwa..." nie zachwyciły, natomiast "gawędziarz" był strasznie męczący.


message 4: by Jaga (new)

Jaga (jagatka) | 93 comments Ja się cieszę z wyboru bo "Ciotka Julia i Skryba" są super. Obawiam się jednak, że przypadkowo trafiłam na jego książkę, która trafia w mój gust i z innymi może być gorzej :D
Jak co roku typowałam Oza.. może w przyszłym? :)


message 5: by Magdalena (new)

Magdalena (doffka) | 61 comments Ja się ze wstydem przyznaję, że o tym panu nigdy wcześniej nie słyszałam. Ale obiecałam już poprawę i zamówiłam nawet 'Szelmostwa...' w bibliotece. Inna sprawa, że jestem 4 w kolejce i znając życie dostanę tą książkę w okolicach marca przyszłego roku ;]


message 6: by Anna, Commander-in-Chief (new)

Anna (lilfox) | 783 comments Mod
Ja mam zupełnie obojętny stosunek do literackiej nagrody Nobla. Zazwyczaj wybierany jest autor, którego w ogóle nie znam.


back to top