Tallinna Keskraamatukogu noortekas discussion

Varas (Kuninganna varas #1)
This topic is about Varas
13 views
Lugemisklubi > 2020 September - "Varas" Megan Whalen Turner

Comments Showing 1-6 of 6 (6 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

Tallinna Keskraamatukogu Noortekas (tlnkeskraamatukogunoortekas) | 14 comments Septembrikuus sukeldume aga mütoloogia maailma! See lühike, kuid tempokas ja maagiline lugemine on kindlasti hea viis, kuidas lugemisisutusest taas välja tulla. Nagu aru saada on juttu vargast ja ta peab saatma korda veel suurema varguse kui eales varem.

Vana-Kreekast inspireeritud fantaasiamaailma ähvardab sõda, millest pääsemiseks oleks vaja kolme kuningriigi liitu – mida aga nende liidrid pole eriti valmis sõlmima. Maag, kuninga nõuandja, usub teadvat iidse aarde peidupaika, mis oleks abiks liidu sõlmimisel. Selle kättesaamiseks vajab ta osavat varast ja ta valib vangimõistetud varaste hulgast Geni.


Bibliopaat | 68 comments Kuidas tundub? Kas see kuu on lugemisisu suurem ja on juba huvi selle varga looga tutvuda?

Kummalisel kombel olen ma raamatule vaid kaks tärni andnud, aga endal on mul sellest raamatust justkui head mälestused xD. Kas teiega ka vahel juhtub nii? Et ajaga mälestus raamatust kujuneb paremaks kui see algselt oli.

Nii palju kui mina mäletan oli mõnusalt seiklusrikas ja mütoloogiline lugu.


message 3: by Tiina (new)

Tiina (ladybuginlove) | 33 comments Ma panin selle raamatu oma ELLU soovinimekirja ja natuke tahaks juba pihta ka hakata, kuigi ma olen täiesti paberraamatute lainel praegu. Lõpuks sõltub sellest, kui palju aega see kuu lugemiseks on. Loodetavasti palju!

Mul juhtub ka mõnikord nii, et mälestus muudab arvamuse kuidagi positiivsemaks :D Mõnikord kiidan ikka täiega ja siis lähen vaatan, et Goodreadsis olen ainult 2 või 3 tärni pannud. Ja siis on natuke piinlik!

Aga "Varas" tundub parajalt lühike ja mõnusalt fantaasiarikas, nii et loodetavasti jõuan varsti selleni!


Bibliopaat | 68 comments No täpselt "Vargaga" mul nii oligi. Kiidan ja kiidan, aga hindeks olen pannud kaks xD.


message 5: by Blue (new) - added it

Blue (kurjanik) | 7 comments *potsatab kolm kuud peale haihtumist tagasi foorumisse* I LIKE THIEF

Ok see oli tegelikult suhteliselt... kuiv? Ma peaks seda uuesti lugema. Mul on tegelikult peaaegu terve sari olemas kodus, aga lugenud ainult kahte esimest. Mäletan ainult, et sellega oli sama tunnetus mis nt Harry Dresdeni esimese raamatuga - eestikeelne tõlge oli kuidagi palju magedam kui ingliskeelne originaal? (sry Eva) Aga siiski see meeldis mulle.

Ja kaanepilt meeldib kohe väga. Üks selle kunstniku parimaid tbh.

Õhtul hakkan lugema Varast, ausalt. :D


Bibliopaat | 68 comments Nii, kuidas see Varga lugemine siis edenenud on? :D


back to top