Tallinna Keskraamatukogu noortekas discussion

Põrguline
This topic is about Põrguline
9 views
Lugemisklubi > 2020 august - "Põrguline" S. J. Kincaid

Comments Showing 1-9 of 9 (9 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

Tallinna Keskraamatukogu Noortekas (tlnkeskraamatukogunoortekas) | 14 comments Augustikuus loeme S. J. Kincaidi menukat teost Põrguline, mis viib meid ühte kummalisse tulevikumaailma. See on seiklusrikas lugu ühe põrgulise muutmisest ja inimeseks olemisest.

Põrgulised pole inimesed. Põrgulised on armutud. Põrgulised on ustavad ainult ühele inimesele. Neil on vaid üks eesmärk: tappa selle nimel, kelle jaoks nad on loodud.

Nemesis on põrguline, humanoidist teismeline, kes loodi kaitsma galaktika senaatori tütart Sidoniat. Nad kasvasid külg külje kõrval nagu õed. On ütlematagi selge, et Sidonia nimel on Nemesis valmis oma elu ohverdama ega kohku teda kaitstes tagasi mitte millegi ees.

Kui võimujanune keiser saab teada, et Sidonia isa kuulub mässuliste sekka, käsib ta Sidonial pantvangina õukonda ilmuda. Õukonda reisib aga hoopis Nemesis – tapjamasin, kes peab korrumpeerunud õukonnas ja senaatorite kahepalgeliste järeltulijate seas esinema Sidoniana. Selle saladuse ilmsikstulek määraks surma kõik senaatori pereliikmed.

Kui keisrivastane mäss jõudu kogub, avastab Nemesis, et temas on peale halastamatu tapaiha veel midagi. Ta saab aru, et on inimlikum kui paljud teda ümbritsevad inimesed. Kõigi ohtude, seikluste ja intriigide kiuste võib just inimlikkus päästa tema ja kogu impeeriumi.message 2: by Tiina (new)

Tiina (ladybuginlove) | 33 comments See raamat seisab juba pikka aega mu to-read listis, aga mul pole see august üldse mingit motivatsiooni raamatuid lugeda, ei arvutis, ei paberil.


Bibliopaat | 68 comments Me Birgitiga ka see kuu totaalselt ära unustanud lugemisklubi xD.
Las ta siis seekord minna. Igaljuhul on hea raamat, pole väga tõsine ega diip :).


message 4: by Mai-Brit (new) - added it

Mai-Brit Mere | 7 comments Ma laenutasin selle, aga lugema pole hakanud.... Hahaha. Pole aega ega õiget tuju.


Bibliopaat | 68 comments Mõni kuu lihtsalt ei ole lugemiskuu xD


Triinu (triinur) | 4 comments Ja see raamat on mul kunagi loetud, aga kuidagi on enamus meelest ära läinud. Ma lähitulevikus pean sellega uuesti tutvuma. :D


Bibliopaat | 68 comments Mul on hea meel, et ma pole ainuke, kellel selle sisu justkui peast pühitud xD. Aga ma mäletan, et paigutasin selle enda TOP10 lemmikute hulka. Ja mul pole õrna aimugi miks xD


message 8: by Tiina (new)

Tiina (ladybuginlove) | 33 comments Mai-Brit wrote: "Ma laenutasin selle, aga lugema pole hakanud.... Hahaha. Pole aega ega õiget tuju."

Ma ka suutsin selle omale laenata, aga no absoluutselt ei saanud loetud :D Õudne!


Bibliopaat | 68 comments APPI MEIL JU UUS KUU! :D


back to top

unread topics | mark unread


Books mentioned in this topic

Põrguline (other topics)