Goodreads Librarians Group discussion

Couchsurfing w Rosji: W poszukiwaniu rosyjskiej duszy
This topic is about Couchsurfing w Rosji
14 views
Book Issues > Fix title of Couchsurfing w Rosji

Comments Showing 1-3 of 3 (3 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

Piotr | 40 comments I don't know what the submitter of the Polish edition intended to do, but the current title contains a random sequence on nonsense characters.

The correct title according to the publisher (https://www.wuj.pl/page,produkt,prodi...) is
"Couchsurfing w Rosji: W poszukiwaniu rosyjskiej duszy"

Some missing information you can additionally add:
Translator Kamil Markiewicz
Publishing year 2018

The current description is no description at all, it's just the title of the book. You can use the description from the publisher's website:

Czy 10 tygodni wystarczy, by przekonać się, że Rosja to nie kraj,a stan umysłu? Stephan Orth udowadnia, że Rosjanie to nie tylko miłośnicy wódki, broni palnej i polityki Putina. Są wśród nich także serdeczni melomani, zadeklarowani hippisi i pedantyczni intelektualiści. Każdy ze spotkanych bohaterów stanowi małą,osobistą część obrazu tego ogromnego państwa, które odzyskuje status mocarstwa światowego, ale wciąż nie do końca wie, czego pragnie dla samego siebie.

Couchsurfing w Rosji… wyjaśnia, co naleśniki mają wspólnego z emocjonalnym życiem Rosjan, w jaki sposób na Krymie wylądowały „uprzejme zielone ludziki” i gdzie kryje się legendarna rosyjska dusza. Od Moskwy po Władywostok, przez gościnne mieszkania i domy, duże miasta i wioski, poznajemy kraj, w którym za melancholijną maską kryje się wielkie serce.message 2: by Arenda (new)

Arenda | 19903 comments This book was added to GR by an import from Amazon.

I've added/corrected the details you mentioned: https://www.goodreads.com/book/show/4...


Piotr | 40 comments Thank you!


back to top