Latvija discussion

169 views
Par grāmatām un lasīšanu > Latviešu grāmatas internetā?

Comments Showing 1-9 of 9 (9 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by Diana (new)

Diana K. | 4 comments Vai ir iespējams nopirkt latviešu grāmatas internetā? Vai vismaz lasīt internetā? Jau gadiem ilgi cenšos atrast Klāva Elsberga grāmatas. Bet vispārīgi kaut kur ir pieejamas? :)


message 2: by Ketija (new)

Ketija (ketijalasa) | 13 comments Atkarībā, kādas ir vēlmes. Ja gribas jaunas, var meklēt grāmatnīcu mājaslapās. Ibook.lv var dabūt lietotas nedārgi. Bet Elsbergs laikam skaitās deficīta “prece”, vismaz “Mansarda” izdoto krājumu vairs nedabūt (tajā pašā iBook ir piedāvājumi par astronomiskām summām).


message 3: by Jānis (new)

Jānis (kloneets) | 21 comments Diana wrote: "Vai ir iespējams nopirkt latviešu grāmatas internetā? Vai vismaz lasīt internetā? Jau gadiem ilgi cenšos atrast Klāva Elsberga grāmatas. Bet vispārīgi kaut kur ir pieejamas? :)"

Tur elsberga nav, bet tagad ir uztaisīta e-bibliotēka, kurai var pieteikties ar savas bibliotēkas lietotāju. 3td.lv (vienīgais - lasīšana ir browserī un daudziem tas varētu nepatikt).


message 4: by Agris (last edited Apr 09, 2019 01:51AM) (new)

Agris Fakingsons (agrizzz) | 64 comments ..grāmatu izstādē varēja tikt pie viņa kopotajiem rakstiem. par baltu velti. tā kā man jau ir, es atstāju uz galda citiem. kādam paveicās :)


message 5: by Diana (new)

Diana K. | 4 comments Jānis wrote: "Diana wrote: "Vai ir iespējams nopirkt latviešu grāmatas internetā? Vai vismaz lasīt internetā? Jau gadiem ilgi cenšos atrast Klāva Elsberga grāmatas. Bet vispārīgi kaut kur ir pieejamas? :)"

Tur ..."

Super mājaslapa, tikai nezinu, vai varēšu pieteikties, jo dzīvoju ārzemēs. Bet noteikti pamēģināšu. Ar browsera lasīšanu varētu izdzīvot :D


message 6: by Diana (new)

Diana K. | 4 comments Ketija wrote: "Atkarībā, kādas ir vēlmes. Ja gribas jaunas, var meklēt grāmatnīcu mājaslapās. Ibook.lv var dabūt lietotas nedārgi. Bet Elsbergs laikam skaitās deficīta “prece”, vismaz “Mansarda” izdoto krājumu va..."

Šaubos vai kāds uz arzemēm būtu uz mieru sūtīt, bet paturēšu to mājaslapu prātā, tad, kad būšu Latvijā :)


message 7: by Irina (last edited Apr 10, 2019 02:24PM) (new)

Irina Locmele | 2 comments Bija gadus atpakaļ izveidots projekts - "grāmatas elektroniski par brīvu" un tad nu oficiālās iestādes to lapu un projekta autorus dzen ārā no neta, jo neesot oficiāla un neviens neko nemaksā. Tad nu googlē ir jāiemet tā kombinācija un vienmēr kaut kur kāds arhīvs ir vaļā.
Elsberga gan nav, bet ir dažādi citi
https://egramatas.com/arhivs.html


message 8: by Irina (new)

Irina Locmele | 2 comments lūk arī daļa no oriģinālās lapas http://gramataselektroniski.blogspot.com


message 9: by Diana (new)

Diana K. | 4 comments Irina wrote: "Bija gadus atpakaļ izveidots projekts - "grāmatas elektroniski par brīvu" un tad nu oficiālās iestādes to lapu un projekta autorus dzen ārā no neta, jo neesot oficiāla un neviens neko nemaksā. Tad ..."

Super, liels paldies! :)


back to top