Türk Kitap Kurtları discussion

211 views
Yurdışında Türkçe kitap bulunabilecek kaynaklar

Comments Showing 1-13 of 13 (13 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by Jjames (new)

Jjames | 4 comments Yurtdışında yaşayanlar için Türkçe kitap bulunabilecek internet siteleri, dükkanlar, paylaşım grupları hakkında bilgisi olanlar buraya yazabilirse çok faydalı olur, diye düşündüm.


message 2: by Ayse (new)

Ayse Alpaslan | 1 comments Kitapyurdu.com var. Ama dikkat edin kargo ve gumruk parasi cok yuksek olabilir. Ben 100 euro luk kitap aldim bir o kadarda vergi ve kargo odedim. Vergi cok yuksekti. Bu yuzden bir daha almiyorum. Turkiye ye gittikce aliyorum. Iyi aksamlar.


message 3: by raberp (new)

raberp | 1 comments Toronto için Toronto Public Library’de Türkçe kitaplar mevcut. Bütün şubelerde bulunabiliyor veya isterseniz size yakın şubeye online olarak istek yapıp getirtebiliyorsunuz. Tabi kısıtlı miktarda ama yine de hiç yoktan iyidir. Türk nüfusu artıp kitap isteği de artarsa eğer getirilen kitap sayısı artacakmış (bilen arkadaşlar öyle dediler).


message 4: by Senem (new)

Senem (kleonis_apertisverbis) | 1 comments E kitap tercih ediyorum kargo parası çok tutuyor


message 5: by Zeynep (new)

Zeynep Paftalı | 1 comments Merhaba,

https://www.kitapberlin.com adlı bir sitenin varlığından yayınevimdeki arkadaşlar bahsetmişlerdi. Açıkçası ben daha önce kullanmadım, Türkçe kitapları hala Türkiye'ye gidip geldikçe alıyorum ama "Sipariş Koşulları" sayfasında belirttikleri ücretler Türkiye'den kitap getirmek için gereken vergi ve kargo ücretlerinden daha uygunmuş gibi görünüyor. Umarım konuyla ilgilenenlerin işine yarar. İyi günler.


message 6: by Santana (new)

Santana Evil (santana_evil) | 2 comments Strazburg için Turkçe kitap bulmanin en kolay yolu, tabii ki ogrenciyseniz veya ogrenci bir tanidiginiz varsa, Strazburg Universitesinin Turkoloji bolumunun kutuphanesi. Okunmayi bekleyen binlerce kitap mevcut.


message 7: by Gulay (new)

Gulay Yasar | 1 comments Amerikadaysaniz kitapyurdu.com un kargo ve kitap fiyatlari iyi. Ben iki kez kullandim memnun kaldim. Daha once de idefix kullandim. Kargo pahali degildi.


message 8: by Jjames (new)

Jjames | 4 comments Ben de son zamanlarda Hollanda 'da Leiden Üniversitesi' nin kütüphanesinde epey Türkçe kitap olduğunu öğrendim, çünkü orda da Türkoloji bölümü varmış. Henüz gidip görmedim ama online katalogda aradığım epey bi kitabı buldum. Adalet Agaoglu'nun pek çok kitabı var mesela. Zaten bölüm başkanı zamanında A. Agaoglu ile röportaj yapmış, yazar günlüklerinde bundan bahsetmiş, bu sayede haberim oldu benim de burdaki Türkçe kitap bollugundan. Herkese iyi okumalar=)


message 9: by Ramil (new)

Ramil Ganiyev | 2 comments Finlandiya da ben son 1 senedir kitapyurdu.com kullaniyorum. Daha cok kullandikca yuksek % indirimler yapiliyor.
En onemlisi kitaplar 2-3 gune evinize teslim yapiliyor. Kargo ucreti 7-9 euro, kitaplarin sayindan ve her halde agirligindan asli olarak deyishe bilir.
Saygilarla
PS: Finlandiyada yashayan Turk arkadashlar, bir birimize kitaplari odunc vermeye ne dersiniz?


message 10: by EcSa (new)

EcSa | 2 comments merhaba
ben berlinde yaşıyorum ve kitaplarımı www.tikla24.com dan sipariş ediyorum, 35-40 eurodan itibaren kargo ücretsiz. sevgiler.


message 12: by Aylin (new)

Aylin Ölmez | 2 comments Son 1 yıldır Kölnkütüphane sayfasından temin ediyorum


message 13: by Deniz (new)

Deniz | 1 comments www.denizdenkitabevi.co.uk, var, Ingiltere'de online.


back to top