Latvija discussion

Anna no "Zaļajiem jumtiem" (Anna no "Zaļajiem jumtiem", #1)
This topic is about Anna no "Zaļajiem jumtiem"
49 views
Ikmēneša kopīgā lasīšana > Jauniešu ~augusts~ Anna no Zaļajiem jumtiem

Comments Showing 1-6 of 6 (6 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by Anna, Moderator (new) - rated it 3 stars

Anna (annamatsuyama) | 279 comments Montgomerijas romāns Anna no Zaļajiem jumtiem

Anna no Zaļajiem jumtiem (Anne of Green Gables, #1) by L.M. Montgomery


Marta (kurpjukaste) Uzskatu, ka tomēr grāmata jālasa ne tad, kad ir paredzēta obligātās literatūras sarakstā, jo tad tas ir obligāti piespiedu kārtā un bērns galveno domu nemaz neuzķer. Man gan tā nebija jālasa, bet izlasīju, manuprāt, pagājušogad, un sapratu, cik ļoti man šāda grāmata ir pietrūkusi bērnībā.


message 3: by Ieva, Moderator (new) - rated it 5 stars

Ieva (aveirulz) | 222 comments Tagad "Anna" ir obligātjā literatūrā? Kad gāju skolā, tieši sāk izdot Montgomerijas sērijas (arī Emīliju un Zilo pili - pēdējā palikusi mans favorīts)- mēs lasījām, mainījāmies un tas notiekti nebija piespiedu kārtā.
Šo esmu pārlasījusi vairāks reizes, pēdējoreiz laikam pirms 2-3 gadiem, katreiz atrodu ko jaunu. Liek pasmieties, lika paraudāt - ļoti iesaku, ja nav lasīta.


Mairita (Marii grāmatplaukts) (mariigramatplaukts) | 102 comments Bērnībā "Anna" man ļoti, ļoti patika, tagad esmu dabūjusi audiogrāmatu, varbūt sanāks vēl augustā noklausīties. Ceru, ka šī ir viena no tām grāmatām, kurām lasītāja vecums nav svarīgs.


Ilona | 1 comments Šī ir mana visu laiku mīļākā grāmata. Ik pēc pāris gadiem to pārlasu, bet tā joprojām nav zaudējusi "garšu". Ļoti labestīga, mazliet naiva, bet tās pārlasīšana "reanimē" manu ticību cilvēcei. :)


Elina Tola (Bookeliina) (elinatola) | 8 comments Priekš manis Anna nekad nenovecos. Katru reizi, kad pārlasu atrodu kādu jaunu sajūtu, kas nebija pamanīta agrāk. Lai arī pirmā grāmata ir vispopulārākā, tomēr nedrīkst aizmirst arī Annas turpinājumus, kas ļauj mums grāmatas lapaspusēs augt līdzi Annai.
Ceru, ka jaunā paaudze izlasīs Annas stāstu arī ārpus skolas sienām, tādejādi iegūstot pavisam citu skatījumu, un sajūtas. Tiem, kas nekad nav Annu lasījuši iesaku - neatkarīgi no vecuma un brieduma.


back to top