Goodreads Librarians Group discussion

16 views
Book Issues > Corrections and Info to Add

Comments Showing 1-2 of 2 (2 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by Marlena (new)

Marlena | 4 comments Hi! It's mostly about incorrectly spelled titles, descriptions not in the language they should be in and some additional information about the books. Could you please:

1. https://www.goodreads.com/book/show/2...
change the spelling of this title (which is right now "Drwiace żadze") to "Drwiące żądze" and change the description to:
"Dobranoc. Zostawił ją w łóżku, z lekko rozchylonymi nogami, z rozpiętą bluzką. I spojrzeniem skierowanym w sufit".

Przekład: Joanna Pomorska.

?
2. https://www.goodreads.com/book/show/3...
change spelling of this title (which is right now "w ciemność") to "W ciemność", change the description (which is right now in Czech and it should be in Polish) to:
Rytm życia Anny Bartákovej wyznaczają cowtorkowe wizyty w skupie. Zioła, które z pasją zbiera już od dzieciństwa, kontynuując rodzinne tradycje (babcia, za której duchową spadkobierczynię się uważa, słynęła ze swych zielarskich talentów na całą okolicę), stopniowo stają się przedmiotem obsesji, pieczołowicie planowane wyprawy po nie – jedynym sensem i celem życia.

W ciemność to opowieść o życiu w dusznym postkomunistycznym miasteczku i o kontakcie z przyrodą, która staje się ucieczką, ale to również studium rozpadu osobowości. Wszystko, o czym opowiada narratorka, jest jednocześnie przefiltrowane przez zakorzenioną w ludowej, magicznej wizji świata wrażliwość – rośliny, zwierzęta, rzeki, a nawet strychy bywają tu reprezentantami tajemniczych, nadprzyrodzonych sił.

and add "296" as the number of pages?
3.https://www.goodreads.com/book/show/1...
change the spelling of this title (which is right now "Fragmenty Z Zycia Lustra") to "Fragmenty z życia lustra", add the following description:
Tajemnicze i intrygujące historie z pozoru zupełnie zwykłych ludzi. W swych opowieściach Joanna Szczepkowska dotyka tematów, które fascynują od zawsze, pyta, kto może powiedzieć o człowieku więcej lekarz czy uzdrowiciel, czy na nasze najważniejsze pytania odpowie nauka czy parapsychologia, jak możliwa jest miłość i bliskość z drugim człowiekiem, jak radzimy sobie z poznawaniem świata i siebie. Autorka z niezwykłą przenikliwością obserwuje ludzi, świetnie konstruuje fabułę swych opowieści, dozuje napięcia i potrafi wywołać dreszcz emocji oraz zaskoczenie.

and add the following cover: https://www.granice.pl/sys6/pliki/okl...
?

Thank you in advance!


message 2: by Olivia (new)

Olivia (livka) | 7927 comments twoj post chyba czekal na mnie ;)

All done, but I couldn't use your source of the cover as it does not include ISBN number.
I uploaded cover from Amazon, but it's a low quality cover, so if you want to provide a scan of your cover or a link from the acceptable source we can replace it.


back to top