Kitap Kulübü discussion

Kül Gibi Kar (Snow Like Ashes, #1)
This topic is about Kül Gibi Kar
116 views
Mayıs Ayı Kitabı Kül Gibi Kar Bitirenler İçin Spoilerlı

Comments Showing 1-6 of 6 (6 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by Eda (new) - rated it 4 stars

Eda (bikedibikitap) | 26 comments Mod
Kitabı bitirenler burada SPOİLERLI olarak tartışabilirler


message 2: by Büşra (new) - added it

Büşra Öztürk | 5 comments spoiler değil ama tehlikeye atmıyorum buraya yazıyorum Mather dene alçaktan nefret ediyorum. Kızı resmen hediye paketi yaptı sonra da verdi. pislik


Öykü | 7 comments Kitabı bitirdim.Ne çok sevdim ne de nefret ettim.Ama beni çok fazla şaşırtmadı, Meira’nın en başından sıradan biri olmadığı anlaşılıyordu bence. Bir ara ikinci kitabını da okumayı düşünüyorum. Dediğim gibi nefret etmediğim için serinin sonunu merak ediyorum.


Zeynep Sıkı | 1 comments Aynen yetim diyince istemeden anladım :( bu biraz üzdü


Tuba Özsoy (ozsytba) | 6 comments evet ya özellkle kadınların sihri kullanmasıyla da hemen anlaşılıyodu.:)


Books In The Bag (booksinthebag) | 2 comments Kitap boyu Meira'nın bir özelliği çıksın diye bekledim durdum ve sonunda çıktı. Ben çok beğendim. Krallıklardaki ataerkil ve anaerkil sistem fikrine de bayıldım. En azından birisi kadını ciddi anlamda değerli kılmayı başarmış. İlk başlarda Mather'a sinir olurken sonraları üzülmedim değil. Yalnız Theron tam bir hayallerdeki erkek tiplemesi. Kendisine bayıldım. Genel olarak aşırı sevdiğim bir kitap oldu. Sonu ne kadar tahmin edilebilir olursa olsun bence yazarın ilk kitabı olduğunu düşünürsek çok başarılı. Sadece şimdiki zamanla yazılmış olması ilk başta çok rahatsız etti ama sonraları gözüm görmez hale geldi :)


back to top