Čteme anglicky discussion

Get It Together, Delilah!
This topic is about Get It Together, Delilah!
15 views
Archiv - Letní čtení > Letní čtení 2017 - Get It Together, Delilah!

Comments Showing 1-6 of 6 (6 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

Vendea | 130 comments Mod
Jak se vám kniha líbila? Už čtete? :)


Vendea | 130 comments Mod
Předevčírem jsem dočetla a bylo to vážně... zajímavé. Na prvotinu autorky podle mě super, ta LGBT linka taky zajímavá, některé věci jen trochu nedávaly smysl :) Ještě někdo zkusil?


message 3: by Nataša (new)

Nataša  | 1 comments Ja som ju mala v pláne čítať (ako náhle sa objavili prvé kladné recenzie, tak som bola nadšená), ale už ma začína unavovať, že všade je téma LGBT ako keby o inom sa už nedalo písať. Takže radšej som sa do nej ani nezačítala a počkám si na ten správny okamih alebo keď sa autori nebudú až tak venovať tejto téme. Tak vtedy si ju vychutnám.


message 4: by lucie (new)

lucie (arey) Nata wrote: "Ja som ju mala v pláne čítať (ako náhle sa objavili prvé kladné recenzie, tak som bola nadšená), ale už ma začína unavovať, že všade je téma LGBT ako keby o inom sa už nedalo písať. Takže radšej so..."

presne.. uz je toho LGBT moc


Vendea | 130 comments Mod
Nata wrote: "Ja som ju mala v pláne čítať (ako náhle sa objavili prvé kladné recenzie, tak som bola nadšená), ale už ma začína unavovať, že všade je téma LGBT ako keby o inom sa už nedalo písať. Takže radšej so..."
lucie wrote: "Nata wrote: "Ja som ju mala v pláne čítať (ako náhle sa objavili prvé kladné recenzie, tak som bola nadšená), ale už ma začína unavovať, že všade je téma LGBT ako keby o inom sa už nedalo písať. Ta..."

Já toho mám taky dost :D Tady mi to překvapivě ani nepřišlo, protože hrdinka v tom má jasno a jen se jí místo kluků líběj holky.


message 6: by lucie (new)

lucie (arey) Mne se ted poslednich par YA knizek vubec nelibilo, asi jsem na to stara uz :D Prijdou mi takovy nijaky, blbost :-|


back to top