My čteme discussion

33 views

Comments Showing 1-13 of 13 (13 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by Kristýna (new)

Kristýna (The Book Talk Blog) | 69 comments Mod
Napište ostatním, jak se čtením postupujete a zda Vás kniha baví :) Co se Vám líbí a co ne? Jaké jsou Vaše průběžné dojmy ze čtení? :)


message 2: by Kristýna (new)

Kristýna (The Book Talk Blog) | 69 comments Mod
Tak za sebe hlásím, že už jsem se do toho pustila, především z toho důvodu, že znám svůj poměr k Austenové, takže jsem na to chtěla mít dost času. Prvních pár stránek mě ale příjemně překvapilo, knížka se čte lehce a je zábavná. Tak jen doufám, že to vydrží :) Co Vy?


message 3: by Daffodila (new)

Daffodila (zvrhlanarciska) | 4 comments Já se dnes kouknu, zda ji mám doma, nebo jsem ji někde vytrousila... a Možná bych se do ní, po právě čtené, mohla pustit... přeci jen, už je to pár let, co jsem ji četla, takže to bude téměř jako poprvé. :D


message 4: by Iwik (new)

Iwik Pásková | 14 comments Já jsem si knihu konečně poslala do čtečky, takže se určitě zapojím a musím dočíst i zbytek, jenž jsem nestihla, hodně jsem toho rozečetla, ale zatím nedočetla :). Mám co dohánět, ale na Austenovou se moooc těším


message 5: by Kristýna (new)

Kristýna (The Book Talk Blog) | 69 comments Mod
Tak ať to jde hezky od ruky, těším se na všechny Tvé dojmy :) Iwik wrote: "Já jsem si knihu konečně poslala do čtečky, takže se určitě zapojím a musím dočíst i zbytek, jenž jsem nestihla, hodně jsem toho rozečetla, ale zatím nedočetla :). Mám co dohánět, ale na Austenovou..."


message 6: by Kristýna (new)

Kristýna (The Book Talk Blog) | 69 comments Mod
Skvělé, držím palce při hledání :) Daffodila wrote: "Já se dnes kouknu, zda ji mám doma, nebo jsem ji někde vytrousila... a Možná bych se do ní, po právě čtené, mohla pustit... přeci jen, už je to pár let, co jsem ji četla, takže to bude téměř jako p..."


message 7: by Miroslav (new)

Miroslav Pavelek | 2 comments Byl jsem docela smutný, že Hordubal nevyhrál jenom o jeden hlas, protože jsem se Austenové docela děsil, protože jsem o ní nic dobrého neslyšel. Před chvíli jsem knihu dočetl a nebylo to tak špatné, jak jsem si myslel. Samotný styl psaní mě docela zaujal, akorát hlavní postavy nemusely být tak tupé...


message 8: by Knihomolka (new)

Knihomolka | 6 comments Zatím se nějak nemůžu dočíst.. ale snad se mi to dneska už konečně povede :)


message 9: by Kristýna (new)

Kristýna (The Book Talk Blog) | 69 comments Mod
Hordubal se ke slovu určitě dostane, i v minulých měsících některé knihy prohrály těsně, takže je v plánu "recyklace" :) Miroslav wrote: "Byl jsem docela smutný, že Hordubal nevyhrál jenom o jeden hlas, protože jsem se Austenové docela děsil, protože jsem o ní nic dobrého neslyšel. Před chvíli jsem knihu dočetl a nebylo to tak špatné..."


message 10: by Kristýna (new)

Kristýna (The Book Talk Blog) | 69 comments Mod
Já zase dočítám v posledních dnech měsíce, klasika! :) Miroslav wrote: "Byl jsem docela smutný, že Hordubal nevyhrál jenom o jeden hlas, protože jsem se Austenové docela děsil, protože jsem o ní nic dobrého neslyšel. Před chvíli jsem knihu dočetl a nebylo to tak špatné..."


message 11: by Lejlika (new)

Lejlika | 4 comments Už niekoľko dní sa snažím do J.A začítať ale akosi to nieje pre mňa stvorené a kvôli tomu som sa zasekla...nielenže sa neviem začítať do tejto knihy ale ani do žiadnej inej. takže bohužial sa knihy vzdávam a verím, že tento blok vo mne pominie :(


message 12: by Daffodila (new)

Daffodila (zvrhlanarciska) | 4 comments Téměř jsem zapomněla, jak vtipná tahle kniha je. Bavím se, vážně. Jsem ráda, že jsem se do ní po letech znovu pustila. :)


Sorrow (Hanka the bookworm) | 11 comments Jsem na začátku, ale zatím musím říct, že se mi kniha čte mnohem hůře než Rozum a cit. Dneska snad na knihu ale budu mít trošku víc času a konečně se pořádně začtu :)


back to top