Iranian writers discussion

67 views
معرفی یه رمان ایرانی توقیف شده

Comments Showing 1-10 of 10 (10 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by santana (last edited Aug 25, 2016 11:38AM) (new)

santana | 9 comments سلام...نمی دونم اهل خوندن رمان اون هم با محوریت قهرمانان نوجوان هستین یا نه،اصلا ما تو ایران به جز آقای مرادی کرمانی،نویسنده ای داشتیم که با محور قراردادن نوجوانان کتابی نوشته باشه؟و اگه نوشته برخورد وزارت ارشاد باهاش چطوری بوده؟اصلا آقایان مسئولین می خوان قبول کنن که نوجوانی هم وجود داره که دنیاش به کلی با چیزی که اونها کلیشه کردن فرق داره؟کار ندارم،اگه دوست دارین یه رمان با شخصیتهایی نوجوون و مخاطب عام بخونین به این آدرس تشریف ببرین،به قول استاد بیضایی،ایشالا خدا یه روزی هم به این آقایون مسئولین عقل خواهد داد،آمین!
http://avaze-dorna.bravehost.com/inde...


message 2: by santana (last edited Aug 25, 2016 11:45AM) (new)

santana | 9 comments چرا اینجا این قدر ساکته؟


message 3: by Cyrus (last edited Aug 25, 2016 11:45AM) (new)

Cyrus | 1 comments Daram keteabetono mikhoonam. shoroo ghese adamo jazb mikone (garche onvane faslha kheili kelisheyy va sar dasty be nazaram omad).
Jaryane ghese keshesh dare. vali rasteshbenazaram niaz be ye virastarye kheili jedy dare. az nazare sakhtar, kalamat, va noghte gozary.
Movafagh bashyn,
Cyrus


message 4: by santana (last edited Aug 25, 2016 11:46AM) (new)

santana | 9 comments دوست عزیز از وقتی که صرف مطالعه اثر می کنید از شما سپاسگزارم،خوشحال و بیشتر از اون متشکر خواهم شد چنانچه هرگونه نظر،پیشنهاد و یا انتقادی دارید که به بهتر شدن اثر کمک می کنه در بخش نظر سنجی عنوان بفرمایید...در مورد اصول نگارشی حق رو به جانب شما می دم،در هر صورت من از وادی خشک و انعطاف ناپذیر مهندسی وارد این حیطه شدم و حالا حالاها راه دارم که طی کنم...متشکرم...با آرزوی موفقیت برای شما


message 5: by santana (last edited Aug 25, 2016 12:04PM) (new)

santana | 9 comments دیگه چه خبر دوستان؟


message 6: by santana (last edited Aug 25, 2016 12:05PM) (new)

santana | 9 comments سلام...چه جالب!چون یکی از ناشرینی که بهش مراجعه کردم و دست رد به سینه ام زد همین نشر شادان بود!!!دفترش تو خیابون گیشاست دیگه؟نه اون ناشر که نشر افق هم چاپش نکرد.....البته اگه من هم جای اونها بودم و وزارت ارشادبهم گیر می داد(اون هم به چه بهانه های واهی و بی سر و تهی...تبلیغ فرهنگ غرب!!!)...جرئت نمی کردم چاپش کنم...بهشون حق می دم بترسن...نیست ماشالا فضا حسابی بازه!....در هر صورت ممنون که اثرم رو خوندین،چشم،حتما کتابتون رو می خونم و نظر می دم،خوشحال می شم دوستانی مثل شما که کتابم رو می خونن نقدهای سازنده شون رو در اختیارم بذارن و با این کار کمکم کنن که بهتر و بهتر بنویسم...به امید روزی که مجبور نباشیم جوری بنویسیم که فقط بعضیها می پسندن.............!؟


message 7: by santana (last edited Aug 25, 2016 12:06PM) (new)

santana | 9 comments بابا به خدا شخصا نبردم،ناشر برد،کلی هم پارتی داشت،آقایون یهو گیر دادن کار منو چاپ نکنن....دلسرد که نشدم اصلا!دارم جلد دوم رو بازنویسی می کنم تازه جلد سومی هم در کار هست!!قبول دارم،کلا مهندسها مغزشون انعطاف پذیری خاصی داره که با اکثر کارها جور می شه..


message 8: by santana (last edited Aug 25, 2016 12:08PM) (new)

santana | 9 comments سلام مجدد...با تشکر از اظهار لطف شما...خب اگه بتونم یه بار دیگه این کتاب رو از اول بنویسم مطمئنا به این شکل نخواهم نوشت...اگر وقت داشتم اون قدر این کتاب رو بازنویسی می کردم تا خودم احساس رضایت بکنم...افسوس که وقت محدودی دارم...ولی خب یه سوال دارم،شما از بازنویسی منظورتون اصول نقطه گذاری و ویرایش متنه،یا این که معتقدید بخش هایی هست که نیاز به نوشتن مجدد از اول داره؟اگه منظورتون حالت دومه ممنون می شم بگید کجا به نظرتون خوب کار نشده...من از انتقاد بدم نمی آد،اگر جایی رو نپسندید لطف کنید اعلام کنید و بگید چه چیزیش باعث شده مورد پسند قرار نگیره...ممنون در هر صورت ...موفق باشید


message 9: by santana (last edited Aug 25, 2016 12:09PM) (new)

santana | 9 comments ممنون از وقتی که می گذارید،مشتاقانه منتظر انتقادات و پیشنهادات شما و یا هر دوست عزیز دیگری که کتابم رو می خونه هستم...


message 10: by santana (last edited Aug 25, 2016 12:31PM) (new)

santana | 9 comments باز که سکوت حکمفرما شد....
Hello?no body at home?


back to top