Latvija discussion

Nakts cirks
This topic is about Nakts cirks
55 views
Ikmēneša kopīgā lasīšana > Ārzemju (septembris) Nakts Cirks

Comments Showing 1-7 of 7 (7 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by Anna, Moderator (new)


message 2: by Guna (new)

Guna (gunaguna) | 14 comments Pati neesmu lasījusi, bet māmiņa nesen izlasīja un teica, ka tulkojums esot vienkārši burvīgs, vārdi piemeklēti perfekti :)


Dace (timequake) | 13 comments Lieliska grāmata. Iedomājieties to cirku, kas mūs vienmēr fascinē, tādu, kas ir melnbalts un noslēpumains, un brīnumaini skaists, tāds, kurā tu vairs nespēj nošķirt realitāti no ilūzijas. Tieši tāds cirks ir šajā grāmatā. Sapnis, ne stāsts.


Sanita | 1 comments Man nekad nav paticis cirks un arī grāmatas vāks nešķita uzrunājošs, bet nolēmu piedalīties ikmēneša kopīgajā lasīšanā un riskēt.... Grāmata vienkārši mani ierāva sevī - noslēpumaina, maģiska, kā sapnis. Valoda patiešām ir ļoti laba un cirks priekš manis nebija būtiskākais, bet noskaņa. Iesaku.


Mairita (Marii grāmatplaukts) (mariigramatplaukts) | 102 comments "Nakts cirks" ir vienkārši burvīgs romāns. Izlasīju jau jūlijā. Atsauksme http://gramatas.wordpress.com/2013/07...


message 6: by Ieva, Moderator (new) - rated it 3 stars

Ieva (aveirulz) | 223 comments Izlasīju tagad - tā kā līdz galam neibruacu "par ko ir kino", lai cik skaisti viss neliktos vairāk par 3 zvaigznēm nevaru likt. Pie tam man maģiskais reālisms vispār itkā patīk, nezinu kāda klikšķa tieši man trūka.


Ella (ellux) | 18 comments Izlasīju pavisam nesen. Idejas par maģijas elementiem tiešām ir interesantas, bet trūkst kaut kāda elementa, kas sevi nevēlas atklāt. Tomēr izlasīt iesaku, kopumā grāmata ir visai interesanta.


back to top