Latvija discussion

56 views
Mēneša izaicinājums > Septembris Varavīksne

Comments Showing 1-8 of 8 (8 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by Anna, Moderator (new)

Anna (annamatsuyama) | 279 comments Septembra izaicinājums ir varavīksne

Lasām grāmatas, kuras nosaukumā (vai gramatas autora uzvārds) ir viena vai vairākas varavīksnes krāsas.

Piem.
Grāmata The Red Tent
Autors John Green


Vai/un grāmatas, kurās galvenais varonis ir lgbt (lesbiete, gejs, biseksuālis, transpersona).

Piem.
Zagle L
Maurice G
Cloud Atlas B
Middlesex T


Varavīksnes loku veido 7 krāsas- sarkana, oranža, dzeltena, zaļa, zila, indigo un violeta.

(Red, orange, yellow, green, blue, indigo and violet.)

šeit ir noderīgi saraksti
Nosaukumi
http://www.goodreads.com/list/show/63...

GBLT
http://www.goodreads.com/list/show/55...
http://www.goodreads.com/list/show/45...

Izlasiet gāmatu, kura atbilst mēneša tēmai un padalities ar saviem iespaidiem ar grupas biedriem.


message 2: by Agnese (new)

Agnese | 123 comments Vienu jau izlasīju: 1st Impressions - nekas īpaši oriģināls, bet tīri pieklājīgs laika nosišanas detektīvs. Šī ir pirmā grāmata sērijā. Kāpēc lasīju tieši šo? Nosaukumi ir super, tā ir pirmā grāmata sērijā, pārējās, piem., 2nd Fiddle, Third Degree, Sixth Sense, 8th Day...
Nākamā mēneša izaicinājuma grāmata ir Orange is the New Black: My Year in a Women's Prison, iespējams arī The Green Mile. Vispār plānā ir izlasīt vismaz 5 grāmatas...


Mairita (Marii grāmatplaukts) (mariigramatplaukts) | 102 comments Vakar pabeidzu Tigers in Red Weather. Apskats būs vēlāk, bet varētu teikt, ka vīlos. Bija ok, bet nespēju ne stāstam, ne varoņiem pieķerties. It kā kaut kas notiek, tai pašā laikā it kā nekas nenotiek. Tādas sīkas nepateiktas lietas, meli, izlikšanās. Gaidīju kādu negaidītāku pavērsienu notikumos, kaut ko, kas atmodinātu un piešķirtu jēgu visam tam stāstam. Noskaņas ziņā mazliet atgādināja "Lielo Getsbiju" vai "Brokastis Tifānijā".

Varbūt sanāks vēl kādu "krāsu" izlasīt, bet speciāli neplānoju.


message 4: by Agnese (new)

Agnese (koyama) Agnese wrote: "Nākamā mēneša izaicinājuma grāmata ir Orange is the New Black: My Year in a Women's Prison, "
Neesmu lasījusi grāmatu, bet ir seriāls ar tādu nosaukumu, acīmredzot based on the book. Seriāla pirmā sezona ir ļoti laba, līdz šim nebiju domājusi, ka ar interesi skatīšos seriālu par sieviešu cietumu... Tagad jāgaida otrā sezona :)


message 5: by Agnese (new)

Agnese | 123 comments Agnese wrote: "Agnese wrote: "Nākamā mēneša izaicinājuma grāmata ir Orange is the New Black: My Year in a Women's Prison, "
Neesmu lasījusi grāmatu, bet ir seriāls ar tādu nosaukumu, acīmredzot based on the book...."


Tieši seriāla dēļ lasīšu grāmatu, gribētos salīdzināt. Arī man 1.sezona patika, pat tik ļoti, ka sāku skatīties vēlvienu līdzīgu austrāliešu seriālu "Wentworth". Orange protams ir stipri "pūkaināks":)


message 6: by Matīss (new)

Matīss (massiveyez) | 88 comments Esmu lasījis Orange is the New Black My Year in a Women's Prison by Piper Kerman , man nelikās nekas īpašs. Vienīgais, kas palicis atmiņā, ka cietmniecēm patika filmas ar Rock piedalīšanos.
Nekādas īpašas kulminācijas un cīņas par izdzīvošanu nav palikušas atmiņā. Diezgan vienmuļi (protams, viss atkarīgs no lasītāja patikas).


message 7: by Anna, Moderator (new)

Anna (annamatsuyama) | 279 comments Es izlasiju 2 male/male graamatas Breaking Cover Breaking Cover (Life Lessons, #2) by Kaje Harper un The Magpie Lord The Magpie Lord (A Charm of Magpies, #1) by K.J. Charles . Un Oranges Are Not the Only Fruit Oranges Are Not the Only Fruit by Jeanette Winterson , graamatas gl. lesbiete. 4* katrai graamatai.


message 8: by Agnese (new)

Agnese | 123 comments Zinu, ka ar diezgan lielu novēlošanos, bet jāpasaka, ka beidzot izmocīju Orange is the New Black My Year in a Women's Prison by Piper Kerman un tiešām, Matīss, nekas sevišķs...:( Smaga vilšanās. 2*


back to top