Latvija discussion

Sūnu ciema zēni
This topic is about Sūnu ciema zēni
51 views
Ikmēneša kopīgā lasīšana > LATVIEŠU - janvāris - Sūnu ciema zēni

Comments Showing 1-8 of 8 (8 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 2: by Anna, Moderator (new) - added it

Anna Kļaviņa (annamatsuyama) | 279 comments Lasits un redzeta teatra izrade. Varbut parlasisu.
Ko Tu Agnes, nevienu rindinu neuzrakstiji?


Agnese | 123 comments Zinu, zinu... Man pienākas publisks FUI! Tas nav attaisnojums, tomēr 1.janvāris, galva kā spainis- kā tukšs spanis, ka neviens vārds pār lūpām neveļās... Tomēr apsolu laboties...


Agnese | 123 comments Ķēros pie Sūnciemiešiem, bet laikam pārsteidzos kādu nedēļu par ātru. Mājā kurina kā traki, ārā silts, sniegu ar cītīgi jāmeklē, nu nenāk pie manis bargās ziemas sajūta. Nav īstā fīlinga! Grāmata uz brītiņu jānoliek, lai pastāv plauktā, varbūt nākamnedēļ sals un sniegs piekāps:(


message 5: by Anna, Moderator (new) - added it

Anna Kļaviņa (annamatsuyama) | 279 comments Agnese wrote: "Ķēros pie Sūnciemiešiem, bet laikam pārsteidzos kādu nedēļu par ātru. Mājā kurina kā traki, ārā silts, sniegu ar cītīgi jāmeklē, nu nenāk pie manis bargās ziemas sajūta. Nav īstā fīlinga! Grāmata u..."

Izlutinataa, es sogad sniegu vispar neesmu redzejusi. Laba gramata rada ziemas sajuta! (Ja vien taa ir par ziemu un salu)


Agnese | 123 comments Nu tad varbūt nav tik laba grāmata, ka man vajag papildu sniegu... Bet aukstumu tomēr nedaudz pagaidīšu:)


Agnese | 123 comments Nu tad tā - SCZ piebeigti. tagad tāds UH! nu tik iešu, nu tik KAUT KO darīšu! tomēr jau pēc minūtes kūtrais ES (kam labpatīk sevi vairāk saukt par saprāta balsi) saka: "Ārā sniega nav ko rakt. Ūdens tek pa krānu, nav kur stiept tos ūdens spaiņus. Ārā nav ko iet - vakars klāt. Māja ar nav tik netīra, lai tīrītu." utt. Eh! Nav ko, labāk iešu atkal ko palasīšu...
Bet nav jau arī tik traki. Man tiešām patika atkal pārlasīt kādu bērnībā mocītu grāmatu.
Tomēr arī te ir kāds teikums, kas man mieru neliek gluži kā Straumēnos "atgadījums ar ezīti". Vairs nevaru atrast, bet atceros, ka kaut kas par cūcībām pret kaķiem.


Mairita (Marii grāmatplaukts) (mariigramatplaukts) | 102 comments Bērnībā lasīju un pārlasīju vairākas reizes. Man patika visa tā ņemšanās ciematiņā un tas dziļais sniegs. Ja vien es nebūtu sagrābusies jau tik daudz grāmatu janvārī, pārlasītu vēlreiz.


back to top