Latvija discussion

Mūsu zvaigžņu vaina
This topic is about Mūsu zvaigžņu vaina
107 views
Ikmēneša kopīgā lasīšana > JAUNIEŠU - janvāris - Mūsu zvaigžņu vaina

Comments Showing 1-7 of 7 (7 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 2: by Anna, Moderator (new) - rated it 2 stars

Anna Kļaviņa (annamatsuyama) | 279 comments Nebiju paredzejusi lasit so gramatu, bet pamaniju, ka esmu lasijusi si autora Will Grayson, Will Grayson un tai nebija nevainas. Un izlemu pameginat nemot vera, ka si mums ir janvara graamata un manu draugu vid. reitings ir 4,60
Es biju patikami parsteigata, nebiju domajusi, ka man si gramata patiks.


Guna (gunaguna) | 14 comments Atzīmējos, ka izlasīju, noraudājos kā mazs bērns. Protams, var sacīt, ka klišejiski, nereāli, tipiski Grīna varoņi, bet tas man rūp maz, jo 'manā grāmatā' tas viss kopā strādāja. Man ļoti patika.


Agnese | 123 comments Arī es beidzot izlasīju šo grāmatu! Sen jau biju noskatījusi Grīnu, bet ar kādu citu viņa darbu, bet (kā jau vienmēr) kaut kā nesanāca pieķerties...
Sākumā likās kā kārtējā vēžinieku bērnu grāmata, kur viņi vienīgie to uztver kā no big deal. Bet beigās... manas domas nemainījās...
Man jau liekas, ka katru jaunu grāmatu, kas skar smagas tēmas pozicionē kā kaut ko savādāku un atšķirīgu no iepriekšējām līdzīgām grāmatām, kaut arī ar neko tik īpašu viņas neatšķiras.
Protams, no citām manis lasītām šāda veida grāmatām tā nebeidzās ar vēža slimnieka nāvi vai atveseļošanos.
Lasot neraudāju (varbūt tāpēc, ka jau iepriekš biju sagatavojusies, ka būs jāraud??)
PS. Mani, tieši pretēji Heizelai, netracina un neuztrauc grāmatas bez beigām. Bezbeigu grāmatas man pat patīk - tu pats vari izvēlēties pats savas beigas.


message 5: by Lauma (last edited Jan 23, 2013 12:59PM) (new) - rated it 4 stars

Lauma Lapa | 32 comments man likās gana eleganta. nav no maniem iemīļotajiem žanriem, bet gana glīta, smieklīga un neloģiska, lai atgādinātu dzīvi. labi pavadītas 3 stundas.
daži formulējumi paliks atmiņā. no pieredzes - dzīve tiešām ir blakusefekts. ar komplikācijām.
klīst bauma, ka drīz šī grāmatiņa iznāks latviski. reizēm kaut ko tādu vajag.


Mairita (Marii grāmatplaukts) (mariigramatplaukts) | 102 comments Ja nepaspēšu janvārī izlasīt, tad lasīšu februārī. Lasītas labas atsauksmes, redzēs kā būs.


Ella (ellux) | 18 comments Lai piedod Grīna fani, bet biju no šīs grāmatas gaidījusi ko vairāk. Šķiet esmu par vecu Grīna grāmatām - tīņu problēmas šķiet tālas un maznozīmīgas. Cepums autoram par visai reālistisku tēlu radīšanu, lai gan diez vai bieži gadītos satikt puisi ar tik izteiktām literārām tieksmēm. Filma labi atspoguļo filmas saturu,ja slinkums lasīt, var iztikt arī ar to.


back to top