reservoir cats discussion

22 views
"Geçen bir kitap okudum, o ne kadar da FUZULİydi öyle"

Comments (showing 1-4 of 4) (4 new)    post a comment »
dateDown arrow    newest »

message 1: by Şafak (new)

Şafak Önder | 1 comments Hakkında "ben yandım eller yanmasın" dediğiniz kitapları bir görelim hele bakanlık üyeleri, öyle fuzuli fuzuli oturmakla olmuyor bu işler. Yoksa! Yoksa bu bakanlık da oluyor muydu? Amaaan neyse, erinip bir şeyler yazmaya da bilirsiniz o zaman.. (bu -yazmaya da bilirsiniz- böyle mi yazılıyor, Allah'ını seven bi el atsın)


message 2: by Murat (new)

Murat | 5 comments Ahmet Ümit'in Beyoğlu Rapsodisi kitabı boş (Fuzuli değil) bir kitaptı mesela bana göre. Polisiye kitabı adıyla satılması polisiye türüne yapılmış bir hakaret gibiydi. Tam bir şeyler olacak da kitap polisiyeye dönecek dediğim her defasında adam yine olaydan kopmayı /kopartmayı başardı. Kitabın %70'ine geldiğimde artık bitsin bari diyerek okudum. On üzerinden 1.


message 3: by Murat (new)

Murat | 5 comments Bir diğer kitap Haruki Murakami amcamızın Sınırın Güneyinde Güneşin Batısında isimli kitabı. Zerre katkısı olmayan, keyif de vermeyen, sorgulatmayan, sıradan bir adamın tırt öyküsü olarak özetleyebilirim.


message 4: by Nurdan (new)

Nurdan Emanet (nuremanet) | 7 comments Mod
Bir Cinayetin Psikanalizi adlı bir kitap okumuştum geçenlerde. Çok gereksizdi, çok. Jed Rubenfield mıydı neydi yazarın adı. O kadar gereksizmiş ki demek, yazarın adını adamakıllı hatırlayamıyorum bile.


back to top