Kristina Čechová's Reviews > Texas! Šťastný Lucky

Texas! Šťastný Lucky by Sandra Brown
Rate this book
Clear rating

by
5231162
's review
Jun 18, 2012

really liked it
bookshelves: 1998, 2012
Read from July 29 to 31, 2012

Občas se komentáře ke knihám píší snadno, občas ne. Takže co napsat... tohle je přesně moment, kdy nevím. Sandra Brown patří k jistotám, píše lehce, zbytečně své příběhy nekomplikuje, neprotahuje, řeší hodně vztahy, lásku, sex a přitažlivost. Občas do příběhů zakomponuje nějakou zápletku, často se týká detektivní zápletky nebo nějakého zločinu. V případě Luckyho bylo v příběhu všechno. Lucky, ostatně jako jiní muži v Sandřiných knihách, je prototypem muže, kterého musí chtít snad každá žena. Sandra je umí popsat, vylíčit, vybarvit takovým způsobem, že si přejeme být těmi hrdinkami v knihách. Lucky nemá o ženy nouzi, tajně si však přeje být jako jeho bratr Chase, mít milující partnerku, společný život. Momentálně to táhne s dcerou bankéře, protože mu prostě chybí "do počtu". Když se však ale v jednom baru snaží zachránit ženu ze spárů slizkých místních týpků, co tropí jen problémy, začnou se dít věci. Nejenže se ona žena snaží Luckymu vyhýbat jak jen může, ale navíc se stane důležitým svědkem v procesu Luckyho, který je obviněn ze spáchání trestného činu žhářství. Lucky do své tajemné krásky nejenže bezhlavě zamiluje, ale zároveň musí bojovat o svobodu a k tomu mu může pomoci jedině jeho nový objev. Ale jak to udělat, když ona nechce, brání se citům a navíc "nemůže". Jak celý tenhle zamotaný příběh dopadne je už na vaší zvědavosti.
Šťastný Lucky je první díl ze sérii Texas, druhý díl bude pojednávat o jeho bratrovi jménem Chase. A já už vím proč a moc se na pokračování těším.
flag

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Texas! Šťastný Lucky.
Sign In »

Reading Progress

07/29/2012 page 98
41.0%
07/29/2012 page 145
60.0% "Sandra to sakra umí dokonale, vytvořit sexy chlapa, prima ženskou, skvělou atmosféru, os tylu jakým píše ani nemluvím..."
show 2 hidden updates…

No comments have been added yet.