L.L.'s Reviews > Wędrówka dusz: Studium życia pomiędzy wcieleniami

Wędrówka dusz by Michael   Newton

May 09, 2012

bookshelves: ebook, esoterism-spiritual-development, on-kindle
Read from April 29 to May 09, 2012

Właściwie nie mam nic do napisania ponadto, że przekonuje mnie taka wizja :)

I jak zwykle kilka cytatów:

"Nasi doradcy mówią, że nie pamiętając przeszłości mniej zajmujemy się... próbami... jej pomszczenia... odpłacenia za zło, które nam wyrządzono."

"Moja teoria głosi, że ludziom głęboko wierzącym przewodnicy pojawiają się jako postaci z ich religii."

"P.: (z ociąganiem) To, co widzimy... nasze źródło... jest wszystkim, co możemy wiedzieć, i sądzimy, że to, czego pragnie stwórca, to wyrazić siebie poprzez nas... rodząc nas.
Dr .: Czy uważasz, że źródło staje się silniejsze dzięki naszemu istnieniu jako dusz?
P.: (długa chwila milczenia) Widzę doskonałość stwórcy... utrzymywaną i wzbogacaną... dzięki dzieleniu się z nami możliwością doskonałości - to jest jego ostateczny rozwój."
- ciekawa opcja postrzegania Boga, ale też mniej-więcej tak to widzę.

"P.: Wiemy, czy dziecko ma się urodzić, czy nie. Brak narodzin nie jest dla nas niespodzianką. Możemy być w pobliżu, żeby pocieszyć dziecko.
Dr .: No dobrze, jeżeli dziecko nie urodzi się, czy oznacza to koniec twojego życiowego przydziału?
P.: Jeżeli chodzi o dziecko poddane aborcji, to nigdy nie wiązał się z nim przydział na całe życie.
Dr .: Czy niektóre usunięte płody mogły nie mieć duszy?
P.: To zależy, jak były rozwinięte. Te, które umierają bardzo wcześnie, nie potrzebują nas."
- i nie żebym bronił aborcji (bo to nie ma nic do rzeczy) ale też tak uważam - to w sumie nie ma znaczenia, bo dusza i tak wie czy dziecko się urodzi czy nie.

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Wędrówka dusz.