Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner's Reviews > Reckless

Reckless by S.C. Stephens

OMG! This is the most wonderful news I heard this year! Seriously,I'm not joking!

I am going to read (hopefully) +500 pages of new Kellan adventures. I need to re-read the first two soon. More like now. *runs to find PlayBook*

Sign into Goodreads to see if any of your friends have read Reckless.

11/25/2013 marked as: hot-to-read

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Zamisli...Jos Kellana. Jedva cekam! Skoro sam spala sa stolice kad sam vidjela. Tako sam sretna.

Glass wtf na kvadrat????

Tanja (Tanychy) St. Delphi spadoh sa stolice kad sam vidjela ovo!!! Mhmmm jos vise Kellana!! :) Mhmm!!! Bolje bi bilo da knjiga bude dobra kao prve dve :D

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Ne pise kada izlazi. Nadam se do kraja ove godine. Vjerovatno ju je autorica vec i zavrsila. Ne vjerujem da ce nas dugo zavlaciti.

Kellan,ljubav moja. Koji je on frajer. Kamo srece da jednog dana sretnem takvog lika. haha

message 6: by Tanja (Tanychy) (last edited Apr 15, 2012 12:28PM) (new) - rated it 3 stars

Tanja (Tanychy) St. Delphi I ja se iskreno nadam! Kako mi je ovo popravilo dan s knjigama nakon The Calling! :D

Uh pricaj mi o tome! :)

Slagala sam! Stvar mi je popravilo kada sam vidjela da sam dobila Half-Blood i Pure na giveawayu!!!

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Daj ba? Cestitam. I ja sam neki dan dobila prvi put knjigu. Javila mi je djevojka da je poslala u petak. Jos uvijek mi nije stigao Piper's Son od Meline. Nije mi nista javljala kada je poslala,pa nemam pojma sta se dogadja sa tom knjigom.

Jesi pocela citati The Calling? Ja sam odlucila cekati PB. On ce izaci mozda za godinu dana,ali eto,odbijam citati dok mi ne stigne prava knjiga.

Tanja (Tanychy) St. Delphi Hvala. Pa ide iz Australije, potrajace to! :) Sta si dobila??

Ma procitala, pisacu sad review. Gah ne znam ne bih se ja toliko nadala.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Dobila neku knjigu od indijskog autora. Neki putopis. Nisam previse zagledala o cemu se radi,ne zelim si spoilati.

I? Valja li icemu The Calling? Reci mi samo ovo-je li glupo sto se nadam da ce Daniel zavrsiti sa Mayom na kraju? Nista vise. Samo nemoj previse odavati.

message 10: by Tanja (Tanychy) (last edited Apr 15, 2012 12:50PM) (new) - rated it 3 stars

Tanja (Tanychy) St. Delphi Aham, oki, javi kakva je.

Sad mi je zao sto sam je procitala prije vas, jer cu vas obeshrabriti i citacete je s predrasudama. Sorry! Ali samo cu ti reci da me mnogo podsjetila na Passion. A to Daniel i Maya vjeruj od prve knjige nije se nesto puno promjenilo.

Mislim cjeli taj triangle Daniel-Maya-Rafa

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Nee! Neee!!! Zasto? Toliko sam se nadala. Ako joj Daniel bude na kraju brat kako ostali pricaju,strasno cu se razocarati.

Passion nisam ni zavrsila,toliko o tome... Neka,nema veze. Barem cu se sada smiriti i necu vise razmisljati kad ce mi stici. Ako je bezveze,nikome nista. Cekacu PB.

Tanja (Tanychy) St. Delphi Ma nije jos brat. Mislim nema logike da bude. Necu da ti spoilam ali ne bi imalo smisla. Mada pazi sve je moguce.

Ma nije bas kao Passion mislim ova se bar da citati. Ali imam osjecaj da ju je napisala eto cisto da zaradi. A to mrzim.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Pa,da. Sad ima dvije trilogije koje ce na kraju spojiti.

Maloprije sam razmisljala da narucim The Host posto se snima film. Nasla sam prevedenu na PIKu za 11KM,doduse polovna je. Mozda je bolja da uzmem novu na engleskom koja je 7eura. Svi ste je citali,pa sta kazete? Isplati li se? Kakva je romansa?

Tanja (Tanychy) St. Delphi Pa iskreno pojma nemam. Kazem necu da ti pisem spoilere ali nije da je ova knjiga dala puno informacija.

Hmm pa znas kako kad je vec planiras citati onda bolje da to uradis na engleskom. Mislim 3 marke nije sad da je neka razlika. Rekla sam ti meni licno je bolja od Twilighta, a znas da sam ja voljela (mozda jos uvijek volim) tu seriju. Ova je malo ozbiljnija. :) A i prica je drugacija :)

Tako da sam ja na tvom mjestu ja bih je narucila na engleskom.

Glass The Host u prevodu buybooka možeš kupiti za 8KM - novu! Nije loš prevod - definitivno je bolji od Znanja. Ako želiš, mogu ti ja uzeti ovdje, pa poslati poštom. Ko zna, možda bude na sajmu knjige u srijedu na nekoj posebnoj akciji. Prošli april sve knjige Sumraka bile su po 5KM.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Dobro,onda cu je uzeti na engleskom. Mozda ubijedim rodicu da mi je kupi preko njemackog Amazona gdje je nekih 30 centi-polovna. Pfff...za te pare mi nije ni bitno sto je neko prije mene drzao u rukama.

Procitala sam tvoj review bez spoilera i zvanicno se vise ne radujem toj knjizi.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Kada je taj sajam? U srijedu? Steta sto ne mogu do Sarajeva. Ako je i Sumrak 5 onda bih i njih kupila. Nesto me brine slanje preko poste,jer imam nekog alkoholicara umjesto postara i nikad ne donese odmah stvari,kao npr.karticu.

Prvi put cujem za buybook. Sad cu da ih provjerim.

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Pogledala sam sajt i izgleda Domacin je 20KM,a svaka Sumrak knjiga je 8KM. Ne znam... Puno je 20 za jednu knjigu.

Glass E, to su im stari podaci ili su promijenili - pogledat ću koja će cijena biti u srijedu. Sajam je od 18. do 23. aprila u Skenderiji. http://www.skenderija.ba/page.php?id=411

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Blago tebi,zivis u velikom gradu. Ja ne mogu nigdje,imam kolokvije od utorka do subote i onda iduce sedmice imam ispit. Uzas.

Glass Samo da ti kažem da ovo nije uopće sigurno - pričala sam sa autoricom i kaže da je treća knjiga tek u fazi razmatranja i nije sigurna da li će je uopće objaviti, niti kada će se to desiti...:( Ja se nadam da će biti brzoooooo!

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Mah,vjerujem da ce knjiga ipak izaci sa obzirom koliko su uspjesne prve dvije.

Beatrix I ja se nadam da će napisati!! Ove knjige su ODLIČNE! :) Jedne od boljih! :)

Tanja (Tanychy) St. Delphi Hhaha Glass sumnjam da bi se neko usudio da najavi joj jednu knjigu o Kellanu pa onda to povukao. Ja bi se bojala za svoj zivot! xD

Zemira (Kylo Ren fangirl) Warner Steta sto ih nema na TBD-u. Sigurno bi dobro izlizala stranice. hehe :D

message 26: by SheReadsALot (new)

SheReadsALot Hahaha...Britney's face is priceless